Małgorzata Rozenek zażartowała z #10yearschallenge. "Jednak dystans do siebie zawsze rozbija bank"

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie "sprzed 10 lat". Podeszła do tego z humorem i rozbawiła fanów.

Wiek Małgorzaty Rozenek to jedna z największych zagadek polskiego show-biznesu. Oficjalna wersja brzmi, że 1 czerwca skończy 41 lat. Mimo to internauci nie dowierzają w tę datę i uważają, że jest starsza. Rozenek właśnie udowodniła, że ma do tego dystans i zażartowała sama z siebie.

Zobacz też: Rozenek komentuje kontrowersyjną kwestię swojego wieku. "Zapraszam tropicieli mitów". Wzburzony Radek przerwał żonie

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek z dużym poczuciem humoru

"Perfekcyjna" wzięła udział w popularnej ostatnio akcji #10yearschallenge, w której osoby porównują aktualne zdjęcie z tym z przeszłości. Niewątpliwie Małgosia wygrała wszystko! Zresztą zobaczcie sami, co opublikowała.

 

Rozbawiła nie tylko swoich fanów. Zostawili mnóstwo komentarzy, w których chwalą ją za pomysł oraz zapewniają, że to najlepsza rzecz, jaką właśnie zobaczyli.

I to się nazywa dystans do siebie i pozytywne podejście do życia.
Najlepsza rzecz w internecie dziś!
Jednak dystans do siebie zawsze rozbija bank. Najlepszy #10yearschallange.

Dodali też, że inni powinni uczyć się od niej postawy. Niektórzy także stanęli w jej obronie i zwrócili się do innych użytkowników Instagrama, by dali "Perfekcyjnej" spokój i przestali interesować się jej wiekiem. Brawo, Małgosiu!

AW