Robert Lewandowski wystąpi w klipie Cleo? Takiej współpracy chyba nikt się nie spodziewał. "Tajne zdjęcie z planu zdjęciowego"

Robert Lewandowski został producentem wykonawczym nowego albumu Donatana. Czy tym samym wystąpi w teledysku Cleo? Sugerować może to "tajne zdjęcie z planu zdjęciowego".

Czyżby zapowiadał się największy hit 2019 roku? Robert Lewandowski, Cleo i Donatan połączyli siły i wspólnie pracują nad nową płytą. Ta kooperacja już budzi spore zainteresowanie mediów. O co tak naprawdę chodzi? Czy kapitan Biało-Czerwonych rzeczywiście wystąpi w teledysku Cleo? 

Zobacz wideo

Robert Lewandowski współpracuje z Cleo i Donatanem

Pewnym jest fakt, że Robert Lewandowski został producentem wykonawczym najnowszego albumu Donatana. To właśnie on ma być odpowiedzialny za dobór wszystkich artystów, którzy pojawią się na płycie. Media donoszą, że na krążku nie zabraknie oczywiście Cleo. Gwiazda niedawno opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym zdradziła, że obecnie trwają już prace na planie teledysku. Co więcej, w opisie pod zdjęciem oznaczyła zarówno Donatana, jak i Roberta!

Tsssssss, nie mówcie nikomu - tajne zdjęcie z planu zdjęciowego nowego teledysku Donatana i Roberta Lewandowskiego. 80 metrów pod ziemią - mega klimat! - czytamy.

Czy to oznacza, że Robert Lewandowski pojawi się w teledysku? A być może odpowiada jedynie za produkcję płyty Donatana? Na tę chwilę trudno pokusić się o jakiekolwiek pewne stwierdzenie w tej kwestii. Wiadomo jednak, że album będzie miał swoją premierę w 2019 roku. 

My już nie możemy doczekać się efektów tej współpracy. Teledysk z Robertem Lewandowskim u boku Cleo z pewnością okazałby się hitem. Widzicie go w tej roli?

DH

Więcej o: