Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli sekretny ślub! Suknia ślubna wyjątkowo skromna, ale artystka wyglądała bosko

Miley Cyrus i Liam Hemsworth są już po ślubie!

Miley Cyrus i Liam Hemsworth pięć lat temu (w 2013 roku) po czterech latach związku dość niespodziewanie zerwali zaręczyny. Po trwającej dwa lata przerwie przekonali się jednak, że nie potrafią bez siebie żyć. Dali sobie wówczas drugą szansę i, jak się okazuje, była to bardzo dobra decyzja. Piosenkarka u boku ukochanego rozkwitła. Z naczelnej skandalistki Hollywood zmieniła się w "ustatkowaną", dojrzałą kobietę.

Jak się okazuje, zakochani postanowili sformalizować swój związek i... wzięli ślub! Sami zainteresowani nie pisnęli mediom na ten temat ani słowa, jednak zdradził ich przyjaciel pary.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub

Na Instastory znajomego nowożeńców pojawiły się dwa zdjęcia. Jedno - na którym panna młoda i pan młody kroją tort, drugie - z wymownymi balonami "Mr. & Mrs.".

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Cyrus postawiła na wyjątkowo skromną (jak na nią) suknię. Pan młody natomiast na klasyczny garnitur. Uroczystość była bardzo kameralna (obecni byli tylko najbliżsi pary) i odbyła się w domu pary w Tennessee.

Oboje mieli wrażenie, że to narzeczeństwo trwa wieki i chcieli wreszcie zostać mężem i żoną - zdradza źródło portalu Radar Online.

Jak donosi portal, decyzję o ślubie ponoć przyspieszyły pożary w Los Angeles, w wyniku których narzeczeni stracili swoją posiadłość w Malibu.

ZOBACZ TEŻ:  Niszczycielskie pożary szaleją w Kalifornii. Robin Thicke, Miley Cyrus i Gerard Butler stracili już swoje rezydencje. Przerażający widok

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.