Doda w kwietniu tego roku wzięła ślub z Emilem Stępniem. Uroczystość do ostatniej chwili była tajemnicą, a o zawarciu związku małżeńskiego wokalistka poinformowała już po fakcie. Twierdziła, że nauczona wcześniejszym doświadczeniem, nie chciała by jej związek stał się sprawą medialną, dlatego aż do dnia ślubu utrzymywała, że ze Stępniem łączy ją jedynie przyjaźń.
Do tej pory Doda opublikowała już sporo zdjęć z ślubnej sesji, ale nie tych prywatnych, z wesela. W piątek na swoim InstaStory prowadziła relację ze spotkania z przyjaciółką, z którą oglądała album oraz film z tego wyjątkowego dla niej dnia. Zdjęcia komentowała z typowym dla niej brakiem skromności:
No czy to nie jest sztos?
DODA OGLĄDA ALBUM ŚLUBNY - ZDJĘCIA>>>
Wokalistka pokazała także fragment ślubnego filmu, na którym śpiewa dedykowany rodzicom utwór Urszuli Sipińskiej "Cudownych rodziców mam". O ile jej tata zachowuje kamienną twarz, o tyle mama jest wyraźnie wzruszona.
WIĘCEJ ZDJĘĆ ŚLUBNYCH DODY >>>
WJ