Nick Jonas i Priyanka Chopra wzięli ślub! Suknia, tort i tańce robią wrażenie. Zabrakło jedynie jej przyjaciółki - Meghan Markle

Nick Jonas i Priyanka Chopra są już po ślubie, a nawet i po dwóch! Wśród zaproszonych na uroczystości gości zabrakło jednak bliskiej przyjaciółki Priyanki, Meghan Markle. Sprawdźcie, dlaczego.

Nick Jonas i Priyanka Chopra oficjalnie są już małżeństwem. Przypomnijmy, że radosną nowinę o zaręczynach para ogłosiła w lipcu. Muzyk słynnego zespołu Jonas Brothers oraz indyjska aktorka filmowa pobrali się na początku grudnia, o czym poinformowali swoich fanów w mediach społecznościowych. Uroczystości zaślubin były bajkowe i... podwójne! Okazuje się bowiem, iż ze względu na odmienne religie, zakochani wzięli aż dwa śluby.

Zobacz wideo

Nick Jonas i Priyanka Chopra wzięli ślub

Nick i Priyanka po raz pierwszy sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w Umaid Bhawan Palace w Dźodhpur w Radżastanie. Uroczystości te miały charakter chrześcijański, a w ceremonii wzięła udział najbliższa rodzina oraz przyjaciele pary. Co ciekawe, ślubu nowożeńcom udzielił sam ojciec Jonasa, który jest pastorem. Priyanka w dniu swojego zamążpójścia miała na sobie suknię Ralpha Laurena, która została stworzona dla gwiazdy specjalnie na tę okazję.

Następnie w niedzielę Nick Jonas i Priyanka Chopra ponownie stanęli na ślubnym kobiercu, by sformalizować swoje małżeństwo również w obrządku hinduskim. Ależ tam się działo! Młoda para miała przyozdobione dłonie wzorem ze sproszkowanych liści henny. Jest to bowiem typowy element hinduskiej ceremonii ślubnej. Wierzy się, iż henna ma przynieść szczęście w małżeństwie. Na weselu nie zabrakło również tradycyjnych strojów czy tortu, który swoją wielkością przyprawia o zawrót głowy. Panna młoda zatańczyła również hinduski taniec, za którego choreografię odpowiada słynny, bollywoodzki tancerz, Ganesh Hegde. Uroczystości ślubne trwały aż dwa dni, a pokoje zostały zarezerwowane aż dla 300 gości. Co więcej, amerykańskie media donoszą, że organizacja dwóch ceremonii miała wynieść młodą parę 461 000$.

Nick Jonas i Priyanka Chopra nie zaprosili na swój ślub Meghan i Harry'ego?

W mediach już zrobiło się głośno na temat tego, dlaczego na uroczystościach nie pojawili się Meghan Markle i książę Harry. Przypomnijmy bowiem, iż Priyanka od lat przyjaźni się z księżną Sussex. Nowożeńcy byli również obecni na ślubie Harry'ego i Meghan w maju tego roku. Ich nieobecność jest jednak bardzo prosta do wytłumaczenia. Jak donoszą zagraniczne media, Meghan nie zdecydowała się na udział w uroczystościach ze względu na ciążę i swoje bezpieczeństwo. 

 

Zobaczcie galerię, gdzie znajdziecie zdjęcia prosto z bajkowego ślubu Nicka Jonasa i Priyanki Chopra. Przebili uroczystości Meghan i Harry'ego?

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.