Dawno niewidziana Megan Fox wróciła na salony. Gwiazda znów przesadziła z botoksem? Na to wygląda...

Megan Fox znów próbowała się upiększyć? Efekt jest niestety odwrotny. Gwiazda wygląda dzisiaj zupełnie inaczej niż przed laty.
Zobacz wideo

Od kilku lat Megan Fox sporadycznie pojawia się na czerwonym dywanie. Gwiazda filmów "Transformers" zrobiła ostatnio wyjątek. W środę zawitała do nowojorskiego studia "Extra", gdzie promowała swój autorski program archeologiczny. Jednak większą uwagę skupiało to, jak aktorka wygląda. Okazuje się, że Megan po raz kolejny przesadziła z botoksem.

Megan Fox - jak teraz wygląda?

Nie od dziś wiadomo, że Megan robi wszystko, aby zatrzymać czas i stosuje botoks. Mając 31 lat aktorka przestała jednak przypominać dawną siebie. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Wszystko wskazuje na to, że w tym temacie nic się nie zmieniło. Kiedy w środę Fox pojawiła się pod studiem "Extra", fotoreporterzy rzucili się na nią, aby zrobić jej zdjęcia. Fotografie nie pozostawiają złudzeń i wyraźnie widać na nich, że twarz Megan wygląda zupełnie inaczej. Niestety, niekoniecznie lepiej.

Megan Fox przesadziła z botoksem? ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Nie mamy pewności, czy nadmierne korzystanie z medycy estetycznej w wieku 32 lat jest najlepszym pomysłem. Zwłaszcza, kiedy jest się z natury tak piękną kobietą!


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.