Wodzianka o bliskich relacjach z Justyną Żyłą. Wiedzieliście, że się przyjaźnią? Jedno jest zaskakujące

Dominika "Wodzianka" Zasiewska pojawiła się niedawno na imprezie "Playboya". Zapytaliśmy ją o jej bliskie relacje z Justyną Żyłą.
Zobacz wideo

Dominika Zasiewska rozpętała prawdziwą medialną burzę. Romans Wodzianki z Krzysztofem Rutkowskim w ostatnich dniach rozgrzał internautów do czerwoności. Gdy Zasiewska publikowała w sieci kolejne gorące szczegóły świadczące o jej bliskiej relacji z detektywem, ten skrupulatnie im wszystkim zaprzeczał. Medialne rozstanie Wodzianki i Rutkowskiego bardzo mocno przypomina publiczny rozwód Justyny Żyły i skoczka narciarskiego, Piotra Żyły, którym to jeszcze niedawno również żyła cała Polska. Co ciekawe, okazuje się, iż Dominika i Justyna bardzo dobrze się znają. Wiedzieliście o tym, że Panie się przyjaźnią?

Dominika "Wodzianka" Zasiewska o przyjaźni z Justyną Żyłą

W rozmowie z Plotkiem Wodzianka zdradziła, że Justynę poznała na nagraniach programu Kuby Wojewódzkiego. Od tamtej pory mają ze sobą dość bliski kontakt. To, co zaskakujące, to fakt, że obie urodziły w dokładnie tym samym dniu.

Co ciekawe, mamy urodziny tego samego dnia. Urodziłyśmy się też w tym samym roku i w ogóle dużo rzeczy nas łączy - mówiła Zasiewska. 

Dominika wyznała również, że mocno wspierała Justynę, gdy ta rozstawała się ze swoim ówczesnym mężem, Piotrem. 

Ja zawsze wspierałam kobiety i Justynę, tym bardziej też wspierałam w trakcie rozstania. Niezależnie od tego, czyja to jest wina - wyznała. 

Jak dodała, wie, że Justynie było wówczas bardzo ciężko, gdyż musiała zmierzyć się nie tylko z rozpadem związku, ale także i z medialnym szumem, jaki dotknął jej rodzinę.

Wszystko się na nią zwaliło. Co innego jest, jak ty odchodzisz, a co innego jak ciebie zostawiają, jeszcze w bardzo medialny sposób - stwierdziła w rozmowie z Plotkiem Zasiewska.

Podsumowując, Dominika wyznała, iż nadal przyjaźni się z Justyną oraz że ta w dalszym ciągu może liczyć na jej wsparcie. Uroczy gest? 

Wiedzieliście, że Panie mają ze sobą tak dobry kontakt?

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.