Kasia Szklarczyk wygrała "Top Model". Widzowie podzieleni. Jeden z wpisów oburzył Krupę: ty jesteś dumna ze swojego komentarza?

Kasia Szklarczyk wygrała 7. edycję "Top Model". Co o niej sądzą widzowie?
Zobacz wideo

Finał 7. edycji "Top Model" za nami. Nie obeszło się bez wpadki podczas ostatniego odcinka. Zamieszanie, jakie wprowadziła Joanna Krupa spowodowało, że widzowie są niemal pewni, że program miała wygrać Ania, a nie Kasia

Kasia Szklarczyk zwyciężyła w "Top Model"

Jednak stało się, co się stało i zwyciężczynią została 22-letnia Kasia Szklarczyk. Dziewczyna nie miała łatwo w programie, bo od początku wierzyła w nią tylko Krupa. Reszta jurorów widziała w niej dziewczynę z sąsiedztwa ozdobioną sztucznymi rzęsami i doczepionymi włosami.

Nie dawałem za nią złamanego grosza - mówił Tyszka.

Z czasem jednak jurorzy przekonali się do niej. Jej praca podczas sesji zdjęciowych pokazała, że zależy jej na pracy, a ona daje z siebie wszystko i ma w sobie dużo determinacji. Szklarczyk dzięki temu polubili też widzowie. Przed finałem w sieci pojawiało się mnóstwo komentarzy, w których internauci jej kibicowali.

Kasia Szklarczyk topmodelką. Co sądzą o niej widzowie?

Opinie na temat Kasi nie cichną. Nic dziwnego, po programie może być o niej jeszcze głośniej. Oczywiście jej fani nie szczędzą miłych słów, ale pojawiają się też negatywne wpisy na temat nowej topmodelki. Jeden z nich znalazł się pod postem Joanny Krupy, która udostępniła okładkę "Glamour", na której pozuje zwyciężczyni.

Kasia Szklarczyk - co sądzą o niej widzowie?Kasia Szklarczyk - co sądzą o niej widzowie? Instagram/joannakrupa

Zasłużenie wygrała! Naturalna, piękna, skromna, ciężko pracująca kobieta! Wygrała normalność a nie jakieś dziwactwa jak w niektórych poprzednich sezonach.
Cieszę się że wygrała Kasia. Dziewczyna bez ckliwej historii w tle wygrała!
Od początku ją kochałam!
Kasia to dno. Typowa wieśniara polska, co jest z wami?
Ona wygrała? To jakiś żart?
Nie powinna wygrać.

Sądzicie, że zasłużyła na wygraną? A może mieliście innego faworyta?

MT

Więcej o:
Komentarze (9)
Kasia Szklarczyk wygrała "Top Model". Widzowie podzieleni. Jeden z wpisów oburzył Krupę
Zaloguj się
 • Gość: dziad

  Oceniono 2 razy 0

  Od paru dni czytam sobie recenzje na różnych portalach… na wszystkich znajdują się odniesienia tylko do dwóch pierwszych odcinków w reżyserii p. Agnieszki Holland. A co z resztą? Nie można oceniać całego serialu, który był reżyserowany przez aż 4 twórców na podstawie jednej osoby. Proszę tak więcej nie robić. Należy obejrzeć całość i dopiero wtedy wydać osąd, wtedy powstanie rzetelna recenzja, A więc poczekajmy do 30 listopada i przekonajmy się sami.

 • Gość: lila

  Oceniono 14 razy -2

  Super dziewczyna. Najładniejsza i mądra. Od początku była moją faworytka.

 • Gość: LILA

  Oceniono 10 razy -2

  Z tej ostatecznej trójki właśnie tylko Kasia. Jak się zastanowicie to dojdziecie do tych samych wniosków. Tylko przemyślcie zachowania od samego początku

 • Gość: ja

  Oceniono 19 razy -3

  Ania to wielka baba stara na modelke bo ma 26 lat, okropne zeby i brzydki nos a nogi jak kloce drzewa

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy -5

  A kogo obchodzi kto wygrywa/ przegrywa w tego typu badziewiastych programikach?? Wy naprawdę jesteście fanami tego czegoś?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX