Śmierć w kartonach była karą dla Kożuchowskiej? Łepkowska: ja tego nie wymyśliłam. Nie kryje jednak żalu za jedną rzecz

Ilona Łepkowska w rozmowie z Plotkiem przyznała, że miała żal do Małgorzaty Kożuchowskiej za to, że o swoim odejściu z serialu "M jak Miłość" najpierw poinformowała media, a ją dopiero później. Wyznała jednak, że to nie ona wymyśliła kuriozalną "śmierć Hanki w kartonach".
Zobacz wideo

Od czasu odejścia Małgorzaty Kożuchowskiej z "M jak Miłość" media rozpisują się o jej konflikcie z Iloną Łepkowską, główną scenarzystką serialu. W rozmowie z Plotkiem Łepkowska skomentowała tę relację.

Z panią Małgosią nie mamy żadnego konfliktu. Rzeczywiście był ten moment jej odejścia, kiedy ja jej zresztą uczciwie powiedziałam... - mówiła Łepkowska w rozmowie z Plotkiem.

Przyznała jednak, że miała żal do aktorki za nieprawidłową kolejność powiadomienia o swoich planach.

Bo ona zadzwoniła do mnie, ale już po wydaniu tego komunikatu. Czyli najpierw poszło to do PAP-u, zostało ogłoszone... i wtedy dopiero zadzwoniła do mnie. Powiedziała: No, Ilona, zdecydowałam się jednak odejść. Ja mówię: "Małgosiu, wiem. Ale przykro, że nie od Ciebie". To był właśnie ten moment, że ta kolejność była niewłaściwa - dodała. 

Niektórzy uważają, że kuriozalna śmierć Hanki Mostowiak, granej przez Kożuchowską, była dla aktorki karą. 

Ja tej kary nie wymyśliłam. Ja bym ten wątek skończyła inaczej, jeśli bym pisała scenariusze. I myślę, że scenarzyści, którzy teraz czytają, że się wszyscy z tego śmieją po wielu latach... mam nadzieję, że wiedzą, że popełnili błąd i że moja koncepcja była słuszniejsza - mówiła Łepkowska.

A wy, co o tym myślicie?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (22)
Ilona Łepkowska o konflikcie z Małgorzatą Kożuchowską. Śmierć w kartonach była karą? "Ja tego nie wymyśliłam"
Zaloguj się
 • rozterka47

  Oceniono 23 razy 19

  kogo obchodzi Kozuchowska

 • john_yossarian

  Oceniono 20 razy 18

  Rozmowa kobiety piszącej badziew o kobiecie grającej w tym badziewiu. Elita dziesiątej muzy. A Kożuchowska była, jest i pozostanie słabą aktorką bez talentu. Nadaje się co najwyżej do takich seriali.

 • Artur Kępka

  Oceniono 10 razy 8

  A co ludzi obchodzi jakas kozuchowska.nieee...rece opadaja..

 • supermarjan

  Oceniono 6 razy 4

  piszecie o Matce Boskiej Korzuchoskiej troje jedne!
  wiecej szacunku bo w obecnej pl latwo dostać łomot za obrazę uczyć religijnych.

 • Gość: Yan

  Oceniono 2 razy 2

  Jaka aktorka taka śmierć

 • Gość: Ewa

  Oceniono 2 razy 2

  Lebkowska to głupia kobieta jest ,brak kultury jak ktoś odchodzi z serialu to jest głupi ,zły aktor.Każdy ma prawo do zmiany do spróbowania czegoś innego .To Ty jesteś durna baba.

 • Szymon Głowacki

  Oceniono 4 razy 2

  To prawda. Kożuchowska powinna była pójść żywcem do nieba. Gdybym ja pisał scenariusze, wplótłbym wątek balona, na którym Kożuchowska postanowiła polatać, i który z powodu jej świętości nigdy już nie wrócił na ziemię... Komunikacja się urwała, balon zniknął z radarów, aż tu nagle w słuchawkach radiotelegrafistów rozbrzmiał głos Świętego: "Nie lękajcie się!". To by było epickie zakończenie na miarę Polski, ogłoszonoby żałobę narodową...

 • Gość: Viola miel

  Oceniono 3 razy 1

  Ludzie co wy nie szkoda wam życia jak to łatwo obrażac innych czując się anonimowo większość z was powinna szybko udać się do psychologa i tam leczyć swoje kompleksy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX