Media rozpisują się o czwartej ciąży księżnej Kate. A te najnowsze zdjęcia z pewnością podsycą plotki

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Patrzymy na jej najnowsze zdjęcia. Na kilku fotografiach jej brzuch wydaje się zaokrąglony. A może to tylko niefortunne ułożenie materiału?

Księżna Kate zaledwie pół roku temu urodziła trzecie dziecko, Louisa, i powoli wraca z urlopu macierzyńskiego. Jednak od kilku tygodni media z całego świata huczą o tym, że wybranka księcia Williama spodziewa się kolejnego potomka! Spora część Brytyjczyków nie ma najmniejszych wątpliwości, że Kate i William ponownie zostaną rodzicami. Jak podaje portal Dailystar, bukmacherzy nie przestają przyjmować zakładów, kiedy dokładnie urodzi.

Księżna Kate w ciąży? Patrzymy na najnowsze zdjęcia

W środę księżna i książę Cambridge pojawili się na uroczystym otwarciu nowego Centrum Technologicznego w w Yorkshire, należącego do firmy McLaren Automotive. Na tę okazję Kate wybrała sukienkę o kroju płaszcza. Z początku wydawała się ona podkreślać jej zgrabną talię, jednak nie wtedy, gdy wiał wiatr. Na niektórych fotografiach w okolicach jej brzucha rysują się wyraźne krągłości. 

KSIĘŻNA KATE - ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA >>>>

Myślicie, że księżna Kate i książę William rzeczywiście oczekują kolejnego dziecka? Dwie ciąże w tym samym czasie w królewskiej rodzinie to z pewnością byłby news roku. 

MM

Zobacz wideo

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>