Księżna Kate i książę William będą mieli czwarte dziecko? Zakłady bukmacherskie są oblegane. "Szanse są ogromne"

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Brytyjczycy obstawiają, że do końca 2019 pałac ogłosi, że Kate i William spodziewają się dziecka.

Od tygodni media z całego świata huczą o tym, że księżna Kate i książę William spodziewają się czwartego dziecka. Ostatnio magazyn "Star" podał taką informację zamieszczając na okładce zdjęcie Kate oraz podpis:

William jest w panice.

Wydaje się to jednak szalone, biorąc pod uwagę, że księżna dopiero co wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim. Ponadto, w stanie błogosławionym jest właśnie księżna Meghan. Dwie ciąże w tym samym czasie w królewskiej rodzinie to z pewnością byłby news roku. 

Zobacz wideo

Bukmacherzy: Brytyjczycy nie mają wątpliwości - księżna Kate jest w ciąży

Tymczasem jak podaje portal Dailystar.co.uk, bukmacherzy nie przestają przyjmować zakładów, czy księżna Kate jest w ciąży i kiedy dokładnie urodzi dziecko. Sporo Brytyjczyków nie ma najmniejszych wątpliwości, że Kate i William ponownie zostaną rodzicami.

Jak powiedział Alex Apati z firmy Ladbrokes, wiele osób obstawia, że książęca para ogłosi szczęśliwą nowinę do końca 2019 roku.

W rodzinie królewskiej trwa teraz prawdziwa "babymania". Nic dziwnego, że szanse na kolejne dziecko Kate i Williama są tak spore - dodał.

Na Dailystar.co.uk czytamy też, że modne jest teraz obstawianie, jak będzie miało na imię dziecko Meghan i Harry'ego. Ponoć w rankingach królują: Victoria, Diana, Albert, Philip i Spencer.

Myślicie, że księżna Kate i książę William postarają się o kolejne dziecko?


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS