David Beckham opowiedział publicznie o problemach w małżeństwie. Victoria się załamała. "Płakała dwa dni"

Wypowiedź Davida Beckhama dla "Sunday Project" zdruzgotała Victorię. Gwiazda wyjechała do SPA, aby odreagować.

Victoria i David Beckhamowie mają kryzys? Takie plotki pojawiły się już jakiś czas temu. Projektantka uciszyła je jednak w najnowszym numerze brytyjskiego "Vogue'a". W wywiadzie wyznała, że wraz z mężem nie zwraca uwagi na spekulacje i wszystko u nich w porządku. 

Jednak jak się okazuje, innego zdania jest piłkarz. Już za kilka dni australijska telewizja wyemituje wywiad ze sportowcem. Po zapowiedziach widać, że podczas rozmowy był bardzo szczery i zdobył się na odważne wyznania. W "Sunday Project" powiedział:

Bycie w małżeństwie tak długo to ciężka praca. Jest coraz bardziej skomplikowanie

Ponadto wspomniał, że dobro dzieci jest dla niego najważniejsze:

Czasami to małe rzeczy robią wielką różnicę i zauważyłem to z moimi dziećmi. To, co musimy zrobić, to chronić nasze dzieci.

Victoria Beckham załamała się słowami Davida

Teraz "The Sun" informuje, że słowa Davida zraniły Victorię. Do tego stopnia, że gwiazda postanowiła odreagować i wyjechała na weekend do SPA w Niemczech. Wypowiedź piłkarza była dla projektantki jak cios poniżej pasa, poczuła się ośmieszona.

Kiedy Victoria zobaczyła wywiad z Davidem, była całkowicie zdruzgotana. Nie ma pojęcia, dlaczego powiedział on o tak delikatnych sprawach i publicznie ją zawstydził. Victoria była rozdarta, płakała przez dwa dni - powiedziała znajoma byłej piosenkarki w rozmowie z dziennikarzem "The Sun".

Myślicie, że ta sytuacja pogorszy ich relacje?

Victoria i David Beckhamowie

Victoria Adams i David Beckham pobrali się w 1999 roku. Tego samego roku parze urodził się syn Brooklyn. W późniejszych latach doczekali się także syna Romeo, Cruza i córki Harper.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o: