Ciężarna Kasia Tusk zagłosowała z rodzicami. Sukienka podkreśliła widoczny już brzuch

Kasia Tusk wraz z rodzicami oddała głos w wyborach samorządowych. Blogerka pojawiła się przed lokalem wyborczym w dopasowanej sukience, która podkreśliła jej brzuch.

Plotki o tym, że Kasia Tusk jest w ciąży krążyły już od jakiegoś czasu. Jednak zaledwie klika dni temu córka byłego premiera potwierdziła tę informację. Teraz nie ukrywa już swoich ciążowych krągłości przed fotoreporterami. 

Kasia Tusk podkreśliła ciążowy brzuch

Kasia Tusk wraz z rodzicami pojawiła się w lokalu wyborczym Obwodowej Komisji Wyborczej nr 8 w Sopocie, by oddać głos w wyborach samorządowych. Miała na sobie odcinaną pod biustem sukienkę, która podkreślała jej ciążowe kształty. 

KASIA TUSK W CIĄŻY ODDAJE GŁOS W WYBORACH - ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Przyszła mama trzymała się za widoczny już brzuch i wyglądała niezwykle uroczo. Widać, że ciąża jej służy. Tuskówna wygląda naprawdę kwitnąco.

Kasia Tusk urodzi dziewczynkę?

Póki co ani Kasia Tusk, ani jej mąż, Staszek Cudny, nie zdradzili płci dziecka. Donald Tusk zapytany jednak o to, czy wolałby wnuczkę, czy wnuczka odpowiedział, że ucieszyłby się z dziewczynki w rodzinie. Czyżby polityk przypadkowo zdradził tajemnicę córki?

AG 

Więcej o: