Kasia Tusk publikuje pierwsze zdjęcie z mężem i potwierdza ciążę. "Nasz największy projekt". Skomentował Donald Tusk

Kasia Tusk z okazji swoich 31. urodzin zamieściła na Instagramie pierwsze zdjęcie z mężem. Opatrzyła je wpisem, który można interpretować jako potwierdzenie ciąży.

Kasia Tusk jest w ciąży? Takie plotki krążyły od dłuższego czasu. Podsycały je zdjęcia blogerki, na których wyraźnie było widać jej zaokrąglony brzuch. Ona nie komentowała tych doniesień, jednak w dniu swoich 31. urodzin zamieściła na Instagramie zdjęcie z mężem, Stanisławem Cudnym, oraz bardzo osobisty wpis. Można go odczytać jako potwierdzenie plotek.

 

Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie.

Wpis Kasia Tusk zakończyła jednoznacznie brzmiącym hashtagiem:

 

#ourbiggestproject czyli "nasz największy projekt"
 

Fani gratulują Kasi Tusk ciąży

Fani nie mieli wątpliwości, jak interpretować słowa Tusk. Pod postem składali jej urodzinowe życzenia i gratulowali ciąży. Głos zabrały też Jessica Mercedes i Maffashion:

Gratulacje! - napisała Maffashion.
Wszystkiego cudownego dla Ciebie Kasiu i całej rodziny! - złożyła życzenia Jessica Mercedes.
Wszystkiego najlepszego dla Waszej trójeczki! - dołączali się inni.
Gratulacje! Zdrowia i miłości - wszystko inne jest tak mało istotne...

Głos zabrał nawet Donald Tusk:

Donald Tusk o ciąży córkiDonald Tusk o ciąży córki Instagram.com/makelifeeasier_pl/

My również przyłączamy się do życzeń i gratulujemy!

KJ, WJ