Donald Tusk zdradził płeć dziecka Kasi Tusk? Zapytała go o to jego zwolenniczka

Media huczą od plotek o prawdopodobnej ciąży Kasi Tusk. Tymczasem jej ojcu zadano podchwytliwe pytanie i być może Donald Tusk zdradził płeć spodziewanego wnuka.

W sierpniu wypłynęły informacje o ślubie Kasi Tusk z jej wieloletnim partnerem, Stanisławem Cudnym. Teraz media donoszą o ciąży blogerki. Choć sama zainteresowana nie potwierdziła tych wieści, mógł to zrobić przez nieuwagę jej ojciec.

Donald Tusk komentuje ciążę córki

Donald Tusk, Przewodniczący Rady Europejskiej, odwiedził niedawno Kraków. Na spotkaniu z mieszkańcami miasta jedna ze zwolenniczek polityka złożyła mu gratulacje "z okazji przyszłego wnuka". Mogłoby się wydawać, że kobieta na fali plotek o ciąży blogerki, chciała okazać serdeczność, gdyby nie fakt jakiej odpowiedzi udzielił Tusk:

Mogłaby być wnuczka! - powiedział bez wahania.

Kasia Tusk Będzie miała córkę?

Przypomnijmy, że Donald Tusk jest dziadkiem trzech chłopców, dlatego niewykluczone, że jego wypowiedź to tylko pragnienie wnuczki, której się jeszcze nie doczekał. Jednak pewność, z jaką polityk odpowiedział swojej zwolenniczce, może potwierdzać zarówno ciążę córki, jak i płeć spodziewanego nowego członka rodziny. 

A Wy co myślicie? Tusk się wygadał?

KJ

Więcej o: