Kożuchowska wyprawiła przyjęcie dla synka. "Niespodzianka się udała!". Nie zabrakło ulubionego motywu 4-latka

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej, Jaś, skończył ostatnio 4 latka. Aktorka z tej okazji urządziła mu przyjęcie-niespodziankę. Na imprezie nie brakowało motywu strażaka, który mały Jaś uwielbia.

Małgorzata Kożuchowska nie należy do gwiazd, które chętnie mówią o swoim życiu prywatnym. Aktorka stroni też od pokazywania w mediach rodziny, zwłaszcza syna Jasia.

Ostatnio jednak Kożuchowska robi wyjątki. Na Instagramie pochwaliła się imprezą, jaką urządziła dla syna z okazji jego 4. urodzin.

Małgorzata Kożuchowska zorganizowała przyjęcie-niespodziankę

Jaś, podobnie jak większość chłopców w jego wieku, uwielbia strażaków. Wszystkie słodkości czy też dekoracje zawierały właśnie ten motyw.

Niespodzianka się udała! Nie ma nic wspanialszego niż szczęście swojego dziecka! To było bajeczne popołudnie! Kolejne urodzinki już za rok, a tak chciałoby się zatrzymać ten czas... #urodzinki #maluchy #przedszkolaki #dzieciaki #family #szczesliwamama #szczesliwysyn - napisała pod zdjęciem Kożuchowska.
 

Małgorzata Kożuchowska wyprawiła przyjęcie - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

W komentarzach nie brakowało zachwytów oraz życzeń dla Jasia.

Cudowna Mama - czytamy.
Pani Małgorzato, ależ ten czas leci... Jeszcze niedawno czytałam, że Jaś przyszedł na świat, a tu już 4 lata... Ehhh. Samych szczęśliwości dla synka.
Przepiękne zdjęcia! Dużo szczęścia i zdrówka dla Jasia! 
Pani Małgosiu, wszystkiego najlepszego dla Jasia. Pięknie jest to zdjęcie - mama z ukochanym synkiem.
To prawda... Nie ma nic wspanialszego! Sto lat dla synka.
Niespodzianki dla naszych dzieci są wyjątkowe. Uwielbiam robić niespodzianki moim dzieciom. Co roku organizuję ogrodowe przyjęcia - bezcenne jest, jak spełniam marzenia i dostaję moc uścisków, pocałunków za pomysły i realizację spełnionych ich marzeń.
Samych wspaniałości dla małego strażaka!

Przyłączamy się do tych życzeń!

MM