Zamaskowany złodziej z siekierą włamał się do restauracji Magdy Gessler! Zostawił tam istne pobojowisko

Restauracja Magdy Gessler w Bukownie Tatrzańskiej została celem zuchwałego napadu. Wtargnął tam zamaskowany złodziej i urządził w środku demolkę. Jest nagroda za pomoc w odnalezieniu przestępcy.

Magda Gessler i jej biznes padli ofiarą złodzieja z siekierą. Do jej popularnej restauracji "Schronisko Smaków" w Bukowinie Tatrzańskiej wtargnął zamaskowany sprawca, który zdemolował lokal.

Napad z siekierą w restauracji Magdy Gessler

Złodziej naturalnie wybrał na włamanie porę, kiedy w restauracji nikogo nie było. W środku nocy wszedł do środka i z pomocą siekiery doszczętnie zdemolował wnętrze. Odkryli to w piątek 28 września o 7.00 rano pracownicy restauracji, którzy przyszli otworzyć lokal. Na miejsce błyskawicznie wezwano policję - donosi Fakt.

Sprawca był zamaskowany i miał na głowie kaptur. Za pomoc w jego znalezieniu restauracja wyznaczyła nagrodę w wysokości 3 tysięcy złotych. Na profilu knajpy czytamy:

Wyznaczamy nagrodę w wysokości trzech tysięcy złotych za wskazanie sprawcy włamania lub skuteczną pomoc w jego ustaleniu. Do włamania z siekierą doszło u nas dzisiaj w nocy pomiędzy 3:00, a 4:00. Sprawca był jeden, zamaskowany, w bluzie z kapturem. Kontakt mejlowy: kontakt@schroniskosmakow.pl lub przez Messenger. Gwarantujemy anonimowość.

Szacowane są straty, które poniosła restauracja. Na tym etapie wiadomo, że z kasy zniknęło ok. 5 tys. złotych w gotówce - informuje Fakt. Nie wykluczone jednak, że straty są większe, biorąc pod uwagę jedynie informację o tym, że zdemolowano wnętrze.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: