Magda Gessler poniosła klęskę za granicą. "Jest wściekła". Nikt nie chce kupować jej ubrań

Oprócz branży gastronomicznej Magda Gessler postanowiła podbić świat mody. Niestety, jej projekty zostały chłodno przyjęte przez zagraniczne butiki.

Magda Gessler uchodzi za kobietę sukcesu. Jest jedną z najbardziej znanych restauratorek w Polsce, prowadzi trzy programy w telewizji, a w mediach społecznościowych obserwują ją setki tysięcy fanów. Jak się jednak okazuje, nawet Magdzie Gessler czasem coś nie wyjdzie.

Gwiazda TVN od kilku lat pracowała nad własną linią ubrań. Kolekcja miała trafić do zagranicznych butików. Miała, ale niestety sklepy w Hiszpanii i Włoszech nie są zainteresowane współpracą z Gessler. Ich zdaniem ubrania są zbyt ekstrawaganckie i mało kto chciałby je nosić. Restauratorka nie przyjęła tego najlepiej.

Gessler jest wściekła. Myślała, że Hiszpania i Włochy będą otwarte na oryginalne ubrania, które zaprojektowała. Wiązała z tym poważne nadzieje – mówi informator Faktu.

Magda Gessler zapewnia jednak, że to niepowodzenie nie jest końcem jej przygody z modą. 

Cały czas projektuję i nie rezygnuję z tego pomysłu. Na razie to tajemnica, czy będę sprzedawać kolekcje tylko w Polsce, czy za granicą. Osoba, która miała mi pomóc, zajęła się polityką, więc odkładam ten pomysł na później – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Gessler słynie ze swojego kolorowego i oryginalnego stylu. Zaprojektowana przez nią ubrania najprawdopodobniej przypominały te, w których gwiazda chodzi na co dzień. Chcielibyście ubierać się jak Magda Gessler?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>