Dawid Podsiadło w zaskakujący sposób zdradził szczegóły nowej płyty. Wróżbita Dawid? - "Jakie to jest genialne!"

Singiel "Małomiasteczkowy" Dawida Podsiadło był zapowiedzią długo wyczekiwanej nowej płyty artysty. O tym, że album jest gotowy, muzyk poinformował fanów w zaskakujący sposób.

Na początku czerwca światło dzienne ujrzał singiel powracającego po dłuższej przerwie Dawida Podsiadło. Utwór zatytułowany był "Małomiasteczkowy" i stanowił zapowiedź nowego albumu, którego szczegółów artysta długo nie zdradzał. 

Dawid postanowił wtajemniczyć fanów w bardzo niecodzienny sposób. Na jego instagramowym profilu pojawiło się tylko jedno zdjęcie, przedstawiające odwróconą postać Dawida i napis "7175PLYTA". Zaś w opisie zdjęcia Podsiadło napisał:

Rozmowa międzymiasteczkowa. Łączę.
 

Fani długo się nie zastanawiali, opis wskazywał rozmowę telefoniczną, więc chwytali za telefony i dzwonili pod numer ze zdjęcia, a tam odbierał... Wróżbita Dawid. Inni wysyłali wiadomości SMS o treści "PLYTA" na numer znajdujący się przed tym słowem. Obie zabawy są wciągające, niekonwencjonalne i prowadzą do ujawnienia tajnego profilu instagramowego @maloprofilowy, na którym można znaleźć wszystkie informacje o nowej płycie Dawida Podsiadło. 

Z grafik opublikowanych na tajnym profilu dowiemy się między innymi, że album składa się z 10 piosenek napisanych w języku polskim i ukaże się 19 października. Na zamieszonym filmie można też usłyszeć fragment jednego z utworów - "Nie ma fal". 

Fani są zachwyceni formą zapowiedzi albumu i chętnie dzielą się swoim entuzjazmem w komentarzach:

Miło było pogadać z Panem wróżbitą.
Ale pomysł na przekazanie info o nowej płycie! Sztos!
Jak przyjemnie było usłyszeć Twój głos!
Jakie to jest genialne!

"Małomiasteczkowa trasa" koncertowa Dawida, promująca tajemniczy album cieszy się dużym zainteresowaniem, a sam artysta musiał powiększać jej zasięgi z 5 koncertów do aż 11!

Ciekawe czy cała płyta zachwyci fanów tak jak akcja promocyjna na tajemniczym profilu i sam utwór "Małomiasteczkowy", nad którego teledyskiem pracował m.in. Tomasz Bagiński.

A Wy już dzwoniliście/pisaliście do Wróżbity Dawida? Co Wam przepowiedział?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KJ