Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Dawidem Podsiadło. Fanka: A co Dawidowi się stało w twarz? Showman stanął w obronie kolegi

Kuba Wojewódzki pochwalił się zdjęciem z Dawidem Podsiadło. Jedna fanka zwróciła uwagę na cerę piosenkarza. Jej komentarz nie spodobał się showmanowi.

Kuba Wojewódzki i Dawid Podsiadło poznali się na planie "X Factora", gdzie jeden z nich był jurorem, a drugi występował. Od tamtej pory regularnie się spotykają i wygląda na to, że mają dobry kontakt. Showman dodał na swój Instagram zdjęcie z piosenkarzem.

Małomiasteczkowy styl, Małomiasteczkowa głowa. Ostatnie spotkanie przed Opener - podpisał, nawiązując do piosenki Podsiadło.
 

W komentarzach fani żartowali głównie z różnicy wieku między nimi.

Czy to twój nieślubny syn?
Jak ojciec z synem, bez kitu - pisali.

Jednak jeden z komentarzy dotyczył czegoś innego i nie spodobał się Wojewódzkiemu.

Fanka komentuje cerę Dawida Podsiadło

Jedna z internautek nawiązała do stanu cery piosenkarza.

A co Dawidowi się stało w twarz? - spytała.

Fani szybko stanęli w jego obronie.

Okres dojrzewania plus stres związany z trasą robią swoje. Dodatkowo efekt zdjęcia HDR to potęguje. I tak twarz Dawida i usta, z których wydobywa się super muzyka jest warta miliona dolarów!
Kurczę, serio, chłop ma talent jakich mało, można słuchać godzinami, a ty się martwisz o jego twarz... No pewnie to trądzik - odpowiadali dziewczynie inni.

W obronie kolegi stanął sam Wojewódzki.

Ma coś takiego od czytania podobnych komentarzy - odpisał krótko.

I słusznie, nie ma co się wdawać w zbędne dyskusje.

Dawid Podsiadło wrócił na scenę

Dawid Podsiadło półtora roku temu ogłosił, że robi sobie przerwę od muzyki. W czerwcu powrócił z nowym singlem, "Małomiasteczkowy", oraz ogłosił trasę koncertową. Artysta zagra na tegorocznym Open'er Festival w Gdyni oraz stanął na czele Męskiego Grania u boku Krzysztofa Zalewskiego i Korteza. Bilety wyprzedały się w 20 minut, ale fani Dawida mają jeszcze szanse zobaczyć go na jednym z jesiennych koncertów w 7 miastach w Polsce - w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu i Warszawie. Bilety rozchodzą się błyskawicznie, a jeden z warszawskich koncertów jest już wyprzedany. 

OG

Podsiadło wrócił na Instagram i pokazał, jak mieszka. Dużo płyt i książek. Najfajniejszy jest jednak obraz

Więcej o: