Wojewódzki z Farną popijają wino. Fan wypomniał jej wypadek samochodowy. "Może jakiś trup będzie tym razem". Odpowiedziała

Ewa Farna i Kuba Wojewódzki wybrali się razem na wino. Dodali wspólne zdjęcie, jednak wśród serdecznych komentarzy znalazł się jeden, który nie spodobał się piosenkarce. Poszło o jej wypadek samochodowy sprzed lat.

Kuba Wojewódzki i Ewa Farna zaprzyjaźnili się na planie "X Factora", gdzie oboje byli jurorami. Choć od programu minęło kilka lat, dziennikarz i piosenkarka nie ukrywają, że nadal darzą się sympatią i regularnie spotykają.

Teraz Wojewódzki pokazał zdjęcie z ich wspólnego wieczoru w restauracji przy kieliszku wina.

#farnoholicy - czytamy w podpisie.

 

Ewa Farna i Kuba Wojewódzki na spotkaniu

W komentarzach fani komplementowali piosenkarkę oraz życzyli parze udanego wieczoru.

Ewcia, co ty z dziadkiem na wino wyskoczyłaś?- żartowali.

Jednak jeden z komentujących postanowił w niezbyt delikatny sposób wypomnieć Farnej wypadek sprzed lat.

A po winku Ewusia siada w furę i srruuu... Wypadeczek kolejny, może jakiś trup będzie tym razem albo przynajmniej kogoś potrąci... Cdn. - napisał.

Ewa Farna odpowiada hejterowi

Piosenkarka nie pozostawiła tego bez odpowiedzi.

Ludzie żyjący 7 lat starymi akcjami, gratuluje - odpisała krótko.

Ewa Farna komentujeEwa Farna komentuje Instagram/kuba_wojewodzki_official

Fani piosenkarki stanęli w jej obronie

Był to błąd niedopuszczalny, ale ona poniosła większe konsekwencje, niż typowy Kowalski. O wypadku typowego Kowalskiego nie rozpisują się tabloidy etc. Poza tym Ewa jest piosenkarką, a nie "pupą z TV", która na swój sukces pracowała długie lata. 

Nie potępiaj, a nie będziesz potępiony. Na każdego się coś znajdzie i na ciebie pewnie też. Święty nie jesteś, bo święci są w niebie!

Nie rozumiem, jak można napisać coś takiego... Nawet jeśli nie lubisz Ewy, wypada mieć szacunek. Żałosne do granic możliwości.

Ciężko nam się z nimi nie zgodzić. Od wypadku minęło kilka lat, a Ewa z pewnością poniosła konsekwencje i nie powiela dawnych błędów.

Wypadek Ewy Farnej

Do wypadku z udziałem Ewy Farnej doszło w maju 2012 roku. Samochód był w fatalnym stanie, a świadkowie zdarzenia zastanawiali się, jak piosenkarce udało się wyjść z tego cało. 

Ewa Farna miała wypadek.Ewa Farna miała wypadek. screen Blesk.cz

Według informacji policji, wokalistka prowadziła samochód pod wpływem alkoholu - miała promil alkoholu.

OG