Agata Duda w Nowym Jorku wyglądała rewelacyjnie. Stylizacje skomentowała Horodyńska. "Zazwyczaj wybory Pani Prezydentowej dodają lat"

Agata Duda razem z mężem udała się do Nowego Jorku. Pierwsza Dama słynie z dobrego gustu, a w USA wybrała bardzo ciekawe stroje. Każdy kolejny tylko coraz bardziej zachwycał. Stylizacje skomentowała Joanna Horodyńska.

Agata Duda zazwyczaj wszystkich olśniewa swoimi kreacjami i dobrym gustem. A to, co wybrała na wizytę w Nowym Jorku tylko nas utwierdza w tym przekonaniu. 

Agata Duda w Nowym Jorku 

Agata Duda wystąpiła na jednym z ostatnich spotkań w Nowym Jorku w prostym komplecie składającym się z czarnej spódnicy i lekko różowego żakietu, ozdobionego czarną lamówką. Zestaw był bardzo elegancki.

Nam Pierwsza Dama przypominała w nim Jackie Kennedy, znaną z niezwykłego wyczucia stylu.

>>>Agata Duda w Nowym Jorku wyglądała rewelacyjnie. ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Druga ze stylizacji, która nas absolutnie zachwyciła, to oszałamiająca suknia koktajlowa. Jest czarna i ma białe wstawki.

Krój jest tak dopasowany, że świetnie podkreśla szczupłą sylwetkę Agaty Dudy. Patrząc na nią, trudno nie kryć zadowolenia, że reprezentuje nas osoba o tak dobrym guście. 

A jak stylizację komentuje Joanna Horodyńska? Nam mówi:

Uważam, że brak wzorów kwiatowych i szlachetna kolorystyka jest tym, co pasuje do Pani Prezydentowej. Te stylizacje tworzą spójność i dają jasny komunikat „wiem w czym jest mi dobrze i nikt mnie nie namówi na eksperymenty i zmianę mojego zdania. Warto by było utrzymać tę świadomość, tylko czy się uda? Poza tym widać tu kontrast kolorystyczny i asymetrię czyli nowoczesność, która odejmuje lat. Zazwyczaj wybory Pani Prezydentowej lat dodają... Czekam na utrzymanie tego kierunku.

>>>Najpiękniejsza suknia Agaty Dudy z Nowego Jorku. Zobacz zdjęcia<<<

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.