Jessica z "Rolnika..." wciąż budzi emocje. Widzowie mają swoją teorię: Założę się, że to ustawka TVP

"Rolnik szuka żony". Jedna z uczestniczek - Jessica budzi wśród widzów niemałe emocje. Niektórzy z nich uważają, że jest podstawiona przez TVP.

Jessica już została uznana za gwiazdę 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Wygląd kandydatki Krzysztofa budzi sporo zainteresowania, a jej teksty już obiegły internet i stały się hitem. Jednak widzowie nie wierzą w to, że kobieta naprawdę chce wyjść za rolnika i węszą ingerencję produkcji.

Zobacz też: Jessica z 'Rolnik szuka żony' przeszła ogromną metamorfozę. Kiedyś była blondynką i próbowała być modelką

"Rolnik szuka żony" - Jessica

Ma 24 lata, jest uczennicą wrocławskiej szkoły kosmetycznej i ma za sobą przygodę z modelingiem. Do programu "Rolnik szuka żony" zgłosiła się, żeby spotkać uczciwego, rozsądnego mężczyznę z poczuciem humoru. Zdaniem widzów, jej wizerunek został wykreowany przez ekipę programu i została podstawiona, żeby zwiększyć oglądalność.

Na oficjalnym profilu programu na Facebooku możemy przeczytać ich opinie. Oto przykładowe:

A ja założę się, że to ustawka TVP. Żadna mu się nie podoba, ale ma kontynuować tę farsę dla oglądalności. Ludzie właśnie dla Jessiki będą to oglądać.
Coś mi się wydaje, że Jessica jest podstawiona i pchana przez realizatorów. Krzysztof nie ma tu nic do gadania.
Nie rozumiecie, że TVP robi to pod publikę? Ostatni sezon to była klapa, więc musieli dać coś pod publiczkę, żeby zwiększyć oglądalność... - piszą.

Przypomnijmy, że już w poprzedniej edycji padły zarzuty, że producenci "Rolnika..." oszukują widzów. Wtedy chodziło o rolnika Piotra, który poprosił o możliwość zaproszenia do domu Kasi po tym, jak jego dwie kandydatki opuściły program. Uznano, że udzielając zgody, naruszyli zasady. Osoba związana z produkcją tłumaczyła wtedy, że reakcje uczestników i ich decyzje nie są przez nich zaplanowane ani wyreżyserowane.

Zobacz też:  "Rolnik szuka żony": Kasia i Piotr zostali rodzicami! Znamy płeć i imię dziecka

A wy jak myślicie? Czy Jessica jest podstawiona, czy naprawdę marzy o wielkiej miłości i odnajdzie się na wsi?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.