Meghan Markle oniemiała, gdy pierwszy raz zobaczyła swoją suknię. Na jaw wyszły nagrania z przygotowań do królewskiego ślubu

Telewizja ITV 25 września wyemituje film dokumentalny "Królowa świata", w którym po raz pierwszy Meghan Markle opowie o tym, jak czuła się przed ślubem i jak zareagowała, widząc pierwszy raz swoją suknię ślubną.

Meghan Markle do królewskiej rodziny dołączyła już cztery miesiące temu. Jednak dopiero teraz ukazał się wywiad z księżną, która opowiedziała o przygotowaniach do ślubu.

W dokumentnie przygotowanym przez telewizję ITV "Królowa świata" 25 września widzowie będą mogli zobaczyć, jak księżna Sussex zareagowała, kiedy pierwszy raz zobaczyła swoją suknię I welon. 

Meghan Markle była zachwycona suknią ślubną

Meghan Markle, jak każda panna młoda, była przejęta całą uroczystością. Miała też wizję, tego, jak powinna wyglądać jej idealna suknia. Meghan nie zależało jednak na niej tak bardzo, jak na wykończeniu welonu. 

Księżna miała bowiem specjalne życzenie, by wyszyto na nim symbole wszystkich 53 krajów Wspólnoty Narodów. W ten sposób miała poczucie, że towarzyszą jej one w tym ważnym wydarzeniu.

Pięćdziesiąt trzy kraje... O Boże, to zajęło trochę czasu! - powiedziała wzruszona Meghan na widok welonu. 

Meghan MarkleMeghan Markle youtube.com/itv

Meghan MarkleMeghan Markle youtube.com/itv

Meghan Markle była bardzo poruszona, kiedy zobaczyła swoją suknię. Po jej minie widać było, że projektanci sprostali zadaniu i księżna zakochała się w swojej ślubnej kreacji. 

Nie dziwimy się, bo Meghan Markle w dniu ślubu wyglądała obłędnie. 

 

AG