Radek Majdan zabrał głos w konflikcie Rozenek i Rusin. Wytknął dziennikarce chęć zysku na awanturze. "To już jest bardziej niż żenujące"

Poranny post Kingi Rusin, w którym zaatakowała Małgorzatę Rozenek wywołał burzę w Internecie. W obronie żony wystąpił Radek Majdan. Co odpowiedział dziennikarce TVN?

W konflikt Małgorzaty Rozenek-Majdan i Kingi Rusin angażuje się coraz więcej gwiazd. Wszyscy czekali na odpowiedź Małgosi Rozenek. Prezenterka ograniczyła się jednak tylko do okazaniu smutku. Długi wpis skierowany do Kingi Rusin napisał z kolei Radek Majdan.

Radosław Majdan zabrał głos w sprawie konfliktu Rusin vs. Rozenek

Były piłkarz oczywiście objął stronę swojej żony. Nie tylko obronił ją przed zarzutami Rusin, ale także wytknął dziennikarce obłudę.

Rusin za cel swoich ataków obrała moją żonę. Cel bardzo dobry, bo jak widać dzięki jej nazwisku, marka niszowych kosmetyków dotarła do szerszego grona - zaczął pod zdjęciem na Instagramie.
 

Rano Kinga Rusin zarzuciła swojej koleżance ze stacji hipokryzję. Radek zauważył jednak, że dziennikarka TVN także nie zawsze jest wierna swoim ideałom, o których lubi głośno mówić w mediach.

A odnośnie postawy Rusin wobec obrony środowiska - sama z dumą nosi skórzane rzeczy i futra. Promuje jeździectwo, które jest na czarnej liście PETA. I ona mówi o mojej żonie "hipokrytka"? - dodał.

Zwrócił również uwagę na to, że niestosownym było zaangażowanie w konflikt gwiazd ojca Małgosi Rozenek oraz robienie uwag na temat jej wyglądu.

Kingo, bardzo Cię proszę w swoje medialne wojenki nie włączaj mojego Teścia, który ma więcej honoru i klasy niż tacy ludzie jak Ty.
A poza tym uwagi kobiet na temat wyglądu innej kobiety to już jest bardziej niż żenujące. Zresztą tak jak cały twój wpis.

Na koniec Majdan zapewnił Gosię, że może liczyć na wsparcie nie tylko jego, ale także całej rodziny.

Wygląda na to, że to dopiero początek konfliktu między gwiazdami TVN. Czyją stronę trzymacie?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Chcesz pomóc przetrwać pszczołom? Weź udział w akcji Adoptuj Pszczołę. Możesz też wrzucić swoje zdjęcie na Instagramie, Facebooku czy Twitterze z hashtagiem #adoptujpszczole. Na pewno to zauważymy w naszej relacji na żywo na Gazeta.pl!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.