Rozenek zareagowała na wpis Rusin. Dodała smutne zdjęcie na Instagramie. Nie takiej odpowiedzi spodziewali się wszyscy

Małgorzata Rozenek zareagowała na post Kingi Rusin i napisała, że jest jej przykro.

Kinga Rusin uderzyła w Małgorzatę Rozenek. W swoim wpisie nie przebierała w słowach, nazywając ją "wypindrzoną, sztuczną lalą". Wszyscy czekali na odpowiedź "Perfekcyjnej". Ta tym razem nie odpowiedziała atakiem (jak w przypadku Wojewódzkiego). Dodała tylko smutne zdjęcie na Instagram i napisała:

Kochani, nie oczekujcie ode mnie żadnej reakcji. Jest mi po prostu, po ludzku przykro...
 

Post Kingi Rusin 

Nie będę udawać, że pada deszcz, kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! No i, pomijając bezczelność, gdzie tu logika!? Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach, nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony! Czy Rozenek zrezygnowała z reklamy, czyli pieniędzy, kiedy dowiedziała się, że marka, z którą podpisała kontrakt, testuje produkty na rynek chiński na zwierzętach?! Z tego co widzę, nie. Jedno mówi, a drugie robi. Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe - liczy się kasa - napisała dziennikarka na Instagramie.

Cały post możecie przeczytać TUTAJDziennikarka tak ostro zareagowała, ponieważ Małgorzata Rozenek w wywiadzie z Jastrzabpost.pl powiedziała, że nie wykorzystuje walki o prawa zwierząt do promocji swoich kosmetyków - tak jak Rusin.

Po stronie Kingi Rusin stanęła m.in. jej córka, Pola Lis.

Gdy ktoś jest w 100% sztuczny, wielką hipokryzją byłoby reklamowanie czegoś w 100% naturalnego. Walka o obronę zwierząt, puszczy i swojego honoru jest bezwartościowa. Brawo #teammama - napisała pod zdjęciem mamy. 

Myślicie, że to ostatnie słowa Małgorzaty Rozenek? Przypomnijmy, że konflikt obu gwiazd TVN zaostrzył się po tym, jak Małgorzata Rozenek została ambasadorką marki Avon. Skrytykowała ją Joanna Krupa, a Kinga Rusin błyskawicznie do niej dołączyła. Poszło o to, że kosmetyki marki Avon są testowane na zwierzętach.

JT

Chcesz pomóc przetrwać pszczołom? Weź udział w akcji Adoptuj Pszczołę. Możesz też wrzucić swoje zdjęcie na Instagramie, Facebooku czy Twitterze z hashtagiem #adoptujpszczole. Na pewno to zauważymy w naszej relacji na żywo na Gazeta.pl!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.