Rozenek-Majdan w rocznicę ślubu pokazała mnóstwo zdjęć z wesela. Co za dekoracje! Są nawet zaproszenia i zastawa stołowa

W drugą rocznicę ślubu Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana gwiazda dzieli się z fanami prywatnymi zdjęciami ślubnymi.

Małgosia Rozenek-Majdan wczoraj chwaliła się na swoim Instagramie prezentem, ktorty dostała w drugą rocznicę ślubu od swojego męża, Radosława Majdana. Zaraz potem podzieliła się z fanami prywatnymi zdjęciami z uroczystości weselnej i przygotowań.

 

Małgosia i Radek dzielili się niewieloma szczegółami dotyczącymi swojego ślubu, a szczególnie uroczystości weselnej. Teraz, po dwóch latach szczęśliwa Małgosia pokazała fanom, jak wyglądały przygotowania do tego wspaniałego dnia. 

Jeden post Rozenek-Majdan poświęciła głównie sali weselnej i jej wystrojowi, natomiast w kolejnym znajdziemy zakulisowe zdjęcia z ceremonii, wesela oraz przygotowań. 

 

 

Tego jeszcze nie było!

Rok temu Rozenek-Majdan podzieliła się kilkoma zdjęciami ze ślubu w swojej książce "Perfekcyjny ślub". Jednak zdjęcia z jej Instagrama pokazują dużo więcej i są bardziej prywatne, niż te które zostały wydrukowane. 

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN - ZDJĘCIA Z WESELA

KJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.