Których gwiazd TV Polacy mają dość? Lewandowscy zajmują pierwsze miejsce. Dalej tylko ciekawiej

Na podstawie wyników sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster wiemy, których gwiazd telewizji Polacy mają szczególnie dość.

Są takie gwiazdy, które wyjątkowo denerwują Polaków. Powód? Niektóre sławy niemalże wyskakują z lodówki. Instytut Badań Pollster przeprowadził badania w dniach 11 i 12 lipca na grupie 1094 dorosłych Polaków. Wyniki nie pozostawiają wątpliwości odnośnie tego, których gwiazd Polacy mają dość.

Ranking gwiazd, których Polacy mają dość

Której gwiazdy telewizyjnej masz już najbardziej dość? - brzmiało postawione wprost pytanie.

Jak się okazuje, pierwsze miejsce zajmują Anna i Robert Lewandowscy. Aż 18 procent Polaków uważa, że tej dwójki jest w telewizji stanowczo za dużo. Drugie miejsce należy do Małgorzaty Rozenek. Przypomnijmy, że obecnie gwiazda prowadzi aż trzy telewizyjne programy. Być może właśnie to spowodowało, że 16 procent wytypowało w ankiecie "Perfekcyjną". Podium zamyka Kuba Wojewódzki (14 procent głosów), który od lat uchodzi za jednego z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy. Paradoksalnie, jego autorski program niezmiennie cieszy się popularnością i oglądalnością.

Kolejne miejsca zajmują Radosław Majdan i Barbara Kurdej-Szatan, którzy uzyskali 5 procent głosów. Okazuje się, że Polacy mają też dość Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorkę wytypowało 4 procent ankietowanych. Ranking zamyka Filip Chajzer.

Warto zauważyć, że wymienione wyżej gwiazdy to także najpopularniejsze w Polsce gwiazdy. A co za tym idzie - cieszące się najlepszymi zarobkami. Nie wydaje nam się, aby wyniki tego rankingu spowodowały, że będzie ich w telewizji mniej.

Gwiazdy walczą z hejterami w sieci. Nie tylko Rozenek wdaje się w dyskusję z 'życzliwymi'


Jeżeli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, na pewno spodoba się Wam nasz nowy newsletter >>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.