Mówiło się, że Kate i Meghan się nie znoszą. Ostatnie doniesienia mówią coś innego. Zdjęcia z Wimbledonu także

Plotki o konflikcie Kate i Meghan są wyssane palca? Fotograf obecny na finale kobiecego Wimbledonu ujawnił, jakie są ich relacje.

Odkąd tylko Meghan dołączyła do rodziny królewskiej, pojawiły się spekulacje, że nie najlepiej dogaduje się z księżną Kate. Ponoć ukochana Harry'ego rywalizowała z Middleton m.in o względy królowej. Kate miała nie być zachwycona, kiedy okazało się, że to Meghan jest ulubienicą Elżbiety II.

Meghan i Kate nie rywalizują ze sobą

Tydzień temu obie księżne pojawiły się razem na finale kobiecego Wimbledonu. Cały świat doszukiwał się gestów wzajemnej niechęci. Jednak ku zaskoczeniu, Meghan i Kate znakomicie czuły się w swoim towarzystwie. Sporo się uśmiechały i dyskutowały. Jak podaje People.com, to wcale nie było udawane.

Meghan pozwoliła Kate przejąć inicjatywę, być liderką - zdradził fotograf, Mark Stewart.

Dało się odczuć, że szwagierki są zgranym duetem. W tym samym czasie machały wiwatującemu tłumowi, kiedy pojawiły się na stadionie. Niektórzy dostrzegli też, że ich stylizacje były dopasowane kolorystycznie.

Jednak Meghan pozwala Kate brylować. Jak tylko mogła, ustępowała jej miejsca i ciągle pozostawała kilka kroków za Middleton. Mark Stewart dodał, że między księżnymi nie ma rywalizacji, a Meghan ma do Kate szacunek, bo wie, że ta kiedyś będzie królową.

Nie było między nimi rywalizacji. Ich wspólne wyjście pokazało, że Meghan potrafi dostosować się do Kate. Wie, że Kate będzie kiedyś królową i jej pozycja jest inna.

Wierzycie w ich jakikolwiek konflikt?

Zobacz wideo

Jeżeli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, na pewno spodoba się Wam nasz nowy newsletter >>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.