Przyjaciel Diany obraził Meghan Markle. Książę Karol nie wytrzymał i stanął w jej obronie

Książę Karol wziął stronę Meghan, która została skrytykowana przez przyjaciela rodziny królewskiej.

Meghan Markle znajduje się pod ciągłym ostrzałem brytyjskich i światowych mediów. Ostatnio głośno było o rzekomej bliźniaczej ciąży księżnej Sussex (ta dalej nie została oficjalnie potwierdzona). Gazety znów zaczęły wypominać Meghan jej aktorską przeszłość, czy niekoniecznie dobre stosunki z rodziną, zwłaszcza z ojcem.

Przyjaciel rodziny królewskiej atakuje Meghan

Jakby tego było mało, zaatakował ją również przyjaciel rodziny królewskiej - Nicky Haslam. Przyjaciel księcia Karola i niegdyś Diany niepochlebnie wyraził się o sukience ślubnej księżnej. Uznał, że kreacja była tak zła, że wyglądała, jakby było zrobiona z betonu. Obraził też rodzinę Meghan, nazywając ją pospolitą. 

Są tacy pospolici. To byłoby okropne, gdyby jej ojciec uczestniczył w ślubie

- wyznał w wywiadzie dla ''Daily Mail''.

Książę Karol staje w obronie Meghan Markle

Na słowa te nie pozostał obojętny książę Karol, który stanął w obronie swojej synowej. Nie od dziś wiadomo, że syn Elżbiety II uwielbia Meghan, w końcu wymyślił dla niej pieszczotliwe przezwisko

Książę Karol z pewnością zamieni słowo ze swoim przyjacielem na temat jego paskudnych komentarzy dotyczących Meghan i jej rodziny, ponieważ tak być nie może! (...) - podaje informator ''Hollywood Life''. 

Informator portalu dodał również, że książę Karol jest zaniepokojony tym, co prasa wypisuje na tema jego synowej. Na te "dość snobistyczne, aczkolwiek bardzo subtelne" plotki, nie ma już jednak wpływu. 

Karol ma ograniczony wpływ na to, co wypisywane jest w gazetach i czasopismach, ale do pewnego stopnia może kontrolować to, co na temat rodziny królewskiej mówią prasie ich przyjaciele i rodzina. Dlatego pewne jest to, że porozmawia z Nickym - zapewnia informator tabloidu

Książę Harry martwi się o żonę 

Plotkami na temat Meghan, którymi żyje ostatnio brytyjska prasa, martwi się również Harry. Książę mocno się niepokoi, bo pamięta, jak tragiczne konsekwencje dla jego matki miało zbytnie zainteresowanie prasy.

Naprawdę denerwuje go to i martwi się, że media próbują zrobić z Meghan taką samą ofiarę plotek jak jego mamę Dianę - czytamy w ''Hollywood Life''

Meghan Markle wchodząc do rodziny królewskiej z pewnością spodziewała się, że będzie wymagało to od niej wielu wyrzeczeń, a jej wpadki będą wytykane przez cały czas. Ale czy wiedziała, że z rolą księżnej wiążę się tyle nieprzyjemnych sytuacji?

AG

Więcej o:
Copyright © Agora SA