Jennifer Lopez zaręczyła się? Najnowsze zdjęcie może na to wskazywać. Fani: Kiedy ślub?!

Jennifer Lopez zaręczyła się z Alexem Rodriguezem? Na palcu gwiazdy pojawił się pierścionek, a fani od razu zaczęli coś podejrzewać.

Jennifer Lopez przeżyła w swoim życiu kilka niedanych związków. Piosenkarka była zamężna aż trzy razy, czyżby jednak dopiero teraz znalazła miłość swojego życia?

Gwiazda od jakiegoś czasu spotyka się z Alexem Rodriguezem. Oboje bardzo się kochają, ale ostatnio w mediach pojawiały się plotki, że para zaczyna się kłócić, ponieważ amerykański bejsbolista zwlekał z zaręczynami.

W końcu nawet Jennifer Lopez w piosence "El Anillo" pytała: Gdzie jest pierścionek? Fani od razu wyłapali, że zwrot ten skierowany jest własnie do Rodrigueza! Czyżby jednak sportowiec uklęknął przed Lopez i ofiarował jej zaręczynowy pierścionek?

 

Jennifer Lopez się zaręczyła? Zobaczcie na to zdjęcie 

Jennifer Lopez pochwaliła się na swoim Instagramie uroczym zdjęciem z ukochanym. Fani piosenkarki dopatrzyli się jednak na fotografii, że piosenkarka ma na palcu ogromny pierścionek, który z powodzeniem mógłby być zaręczynowym. 

Dodatkowo w domysłach mógł utwierdzić ich wymowny wpis do zdjęcia. 

To te spokojne chwile, które które mają największe znaczenie...
 

Jennifer Lopez z pierścionkiem na dłoni. Fani komentują 

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami, choć ani Lopez, ani Rodriguez nigdzie nie potwierdzili, że się zaręczyli. 

Czujni fani od razu zwrócili też uwagę na pierścionek gwiazdy i go skomentowali. 

Na twojej ręce jest NOWY pierścionek?
To pierścionek zaręczynowy?
Czy właśnie się zaręczyliście?
Kiedy ślub? - dopytywali.

Myślicie, że faktycznie gwiazda doczekała się zaręczyn czy to tylko mała prowokacja?

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.