Alex Rodriguez ZDRADZA Jennifer Lopez? "Musi być głupia, jeśli sądzi, że jest wierny". Szokujące wyznania rzekomej kochanki

Alex Rodriguez zdradza Jennifer Lopez? Takie rewelacje przekazała jednemu z portali kobieta, która podaje się za kochankę sportowca.

Jennifer Lopez od kilkunastu tygodni spotyka się z graczem baseballa, Alexem Rodriguezem i wygląda na to, że ich związek po raz pierwszy zostanie poddany próbie. "National Enquirer" dotarł do byłej, i jak podejrzewają, obecnej kochanki Rodrigueza - Lauren Hunter. 34-letnia modelka fitness twierdzi, że ze sportowcem spotyka się nieprzerwanie od 2011 r. mimo że oficjalnie od tego czasu był on związany z wieloma gwiazdami, m.in. z Cameron Diaz. O jego nowej miłości miała dowiedzieć się z mediów.

Rozmawialiśmy przez FaceTime, powiedziałam "Twój związek z Jennifer Lopez to chyba żart?", na co on pokazał mi język.
Nie wydaje mi się, żeby była dla niego atrakcyjna. Pewnie w łóżku wyobraża sobie moją twarz - dodała złośliwie w rozmowie z portalem.

Kobieta nie szczędziła również intymnych szczegółów z życia seksualnego jej i Rodrigueza.

Chce żebym zakładała wysokie obcasy, seksowną bieliznę i wyglądała jak uczennica. To, co zrobiłam z nim, nie zrobiłabym z kimkolwiek innym.

Lauren twierdzi, że Rodriguez zapraszał ją do Kansas miesiąc temu i na dowód udostępniła jego rzekome SMS-y. Na koniec dodała:

Lopez musi być głupia, jeśli myśli, że on będzie wierny.

Sama zainteresowana nie skomentowała sytuacji, ale jeszcze kilka dni temu opublikowała zdjęcie z Alexem i jego dziećmi.

 

Lopez nie ma szczęścia w miłości. Jej pierwsze małżeństwo trwało rok, kolejne - również. Trzecim mężem był Marc Anthony, ich małżeństwo zakończyło się w 2011 roku, podobno z powodu zdrady. Mamy nadzieję, że w tym przypadku, to jedynie plotki wyssane z palca.

Jennifer Lopez na randce. Patrzymy na strój i jesteśmy w szoku. Takie wpadki jej się nie zdarzają

SW

Więcej o: