Doda i Majdan przyszli na tę samą imprezę. Nawet się nie przywitali. "Radek udał, że jej nie widzi. Odwrócił wzrok"

Doda znalazła się na jednej imprezie ze swoim były mężem, Radosławem Majdanem i jego żoną Małgorzatą. Były sportowiec nawet nie podszedł się przywitać z piosenkarką.

Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiły się na jednej imprezie, zorganizowanej z okazji Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych w rezydencji ambasadora USA w Warszawie

Radosław Majdan i Doda na jednej imprezie

Obydwie panie przyszły w towarzystwie swoich mężów. Doda z Emilem Stępniem, a "Perfekcyjna" z Radosławem Majdanem, który wcześniej był związany z wokalistką. Okazuje się, że Majdan najwidoczniej nie ma dobrych relacji z byłą żoną, bo jak podaje "Super Express", nawet się z nią nie przywitał.

Radosław Majdan zlekceważył Dodę

Według relacji świadków zdarzenia, Radosław Majdan i Doda mijali się kilka razy, więc nie jest możliwe, żeby się nie widzieli w jednym pomieszczeniu.

Praktycznie na siebie wpadli. Ale Radek udał, że nie widzi Dody, odwrócił wzrok i nie przywitał się z nią. Nie powiedział nawet "cześć" - mówi informator tabloidu.

Rozenek-Majdan bardzo starała się też pilnować, żeby jej synowie nie znaleźli się w pobliżu piosenkarki. 

Radek podszedł do synów Gosi, wziął ich za ręce i zaprowadził do mamy. Wyglądało to tak, jakby chciał odciągnąć je od Dody - dodał  informator. 

Nasze anonimowe źródło potwierdziło słowa osoby, która była na miejscu i o wszystkim opowiedziała tabloidowi.

Komentarz Dody w sprawie

Fani Dody doszli do wniosku, że Radek Majdan nie zachował się ani trochę elegancko. Uznali, że mógł chociaż się przywitać ze swoją byłą żoną, o tym, że mógłby też jej złożyć kondolencje nie wspominając. Jedna z komentujących wspomniała, że jego obecna żona powinna mu zwrócić na to uwagę. Doda odpowiedziała na ten komentarz. Postarała się, by jej wypowiedź była odpowiednio dyplomatyczna:

Mogę się wypowiadać tylko w swoim imieniu. Nie zabroniłabym mężczyźnie witać się z kobietami, z którymi dzielił kiedyś życie. Wyszłabym na zakompleksioną despotkę, która na każdym kroku widzi zagrożenie, a jego pozbawiłabym tożsamości i kultury osobistej.
Cieszę się ze mój mąż traktuje kobiety z klasą i szacunkiem, jestem dumna ze mam obok siebie takiego mężczyznę. Dziękuje Bogu, że dane jest mi tworzyć dojrzałe małżeństwo, pełne miłości i spokoju. Mimo wszystko życzę im wszystkiego najlepszego.

Związek Radosława Majdana i Dody

Doda i Majdan rozstali się w 2008 roku w atmosferze skandalu. Piosenkarka zasugerowała, że jej partner był niewierny. Po rozwodzie nie mieli najlepszych relacji, ale z czasem poprawili swoje stosunki. Doda nawet życzyła szczęścia Majdanowi u boku nowej żony. Była i obecna partnerka dawnego bramkarza często są do siebie porównywane. Doda zawsze odbiera to z dystansem, ale najwidoczniej "Perfekcyjna" ma z tym problem. Ostatnio fani wysnuli teorię, że Rozenek-Majdan podszywa się pod męża, żeby obrażać jego dawną ukochaną.

MT

Zobacz wideo
Więcej o: