Wendzikowska twierdzi, że "są ważniejsze rzeczy niż płaski brzuch". Fanka: Zobaczymy po porodzie! Szybko dostała odpowiedź

Anna Wendzikowska, która jest w zaawansowanej ciąży, twierdzi, że "są ważniejsze rzeczy w życiu niż płaski brzuch". Fanka zakwestionowała to stwierdzenie i szybko dostała odpowiedź.

Anna Wendzikowska niedawno ogłosiła, że oczekuje swojego drugiego dziecka. Od tego czasu chętnie eksponuje ciążowe krągłości. Ostatnio dziennikarka była z partnerem i córką na wakacjach we Francji, skąd publikowała dużo zdjęć, również w kostiumie kąpielowym

Są ważniejsze rzeczy w życiu niż płaski brzuch. Na przykład dobre śniadanie - podpisała najnowszą fotografię. 
 

Większość matek przyklasnęła słowom Wendzikowskiej. Zgodnie pisały, że ciąża to czas, kiedy przybywające kilogramy nie mają znaczenia.

Tak, rozumiemy to dopiero w ciąży.
Ciąża to szczęśliwie jeden z niewielu okresów, kiedy płaski brzuch można mieć daleko gdzieś.
Dokładnie! Wygląd to nie wszystko.

Wśród fali zachwytów znalazł się jednak jeden zaczepny komentarz. Internautka przewrotnie stwierdziła, że dbająca o idealną figurę Wendzikowska, pewnie zmieni zdanie po porodzie.

Zobaczymy po porodzie, czy płaski brzuch nadal nie będzie już istotny.
Póki co mam wolne od tych myśli - odpisała dziennikarka.

I słusznie!

Anna Wendzikowska zostanie mamą drugi raz

Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" jest już mamą 3-letniej Kornelii. Ojcem dziewczynki jest poprzedni partner Wendzikowskiej, Patryk Ignaczak z zespołu AudioFeels. Obecnie prezenterka jest w związku z warszawskim biznesmenem, Janem Bazylem.

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.