Wendzikowska pokazała ciążowe krągłości i od razu została zaatakowana. Serio?!

Anna Wendzikowska potwierdziła niedawno, że jest w ciąży. Dziennikarka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, prezentującym ciążowe krągłości i wywołała tym samym burzę wśród internautów.

Anna Wendzikowska pojawiła się w minionym tygodniu na imprezie z okazji inauguracji lata. Dziennikarka założyła długą, zwiewną suknię z głębokim dekoltem. Kreacja tylko podsyciła plotki o ciąży prezenterki. Następnego dnia Anna oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka.

Anna Wendzikowska wywołała zdjęciem burzę na Instagramie

Wczoraj gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z tamtej imprezy i tym samym wywołała prawdziwą burzę. Powód? Niektóre osoby zarzuciły dziennikarce, że ta poprawiła piersi i powiększyła usta. Znaleźli się i tacy, którzy uznali, że w tej kreacji Anna jest zbyt roznegliżowana.

W ciąży i taka rozebrana? Poza tym te powiększone usta, piersi... Wszystko sztuczne - napisała jedna z kobiet.

Jednak szybko w obronie dziennikarki stanęli jej fani. Obserwatorzy Ani zwrócili uwagę hejterom na to, że ciało kobiety w ciąży się zmienia. Dlatego też nikogo nie powinno dziwić to, że usta i piersi wydają się większe.

Wyobraź sobie że Ania ma takie naturalne usta. Nie poprawiała. Brwi ma pewnie cieniowane. Biust zawsze miała naturalny, a teraz jest w ciąży i... wygląda super !

Duże oczy, duże usta i piękny biust Ania miała zawsze, a że jest w ciąży to oczywiste ze biust jędrniejszy...Nie jest rozebrana, dziwne, żeby w upalny dzień założyła suknię po szyję. 

Wyglądasz zjawiskowo ! Najpiękniejsza Twoja stylizacja, wszystko pięknie pasuje - wyglądasz jak księżniczka.

Anna Wendzikowska zostanie drugi raz mamą

Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" jest mamą 3-letniej Kornelii. Ponoć teraz prezenterka znowu spodziewa się córki i da jej na imię Antonina.

Nie ma już co się samej oszukiwać, że może nie widać. Będzie nas więcej! Kochani, dziękuję za wszystkie gratulacje, życzenia powodzenia i słowa wsparcia. To wiele dla mnie znaczy. Jestem naprawdę szczęśliwa! - napisała ostatnio na Instagramie.

Naszym zdaniem ciąża bardzo służy Ani. Dziennikarka promienieje, a my możemy jej tylko pozazdrościć tak pięknych, ciążowych kształtów! Hejterom zalecamy, by zajęli się swoim życiem. 

 

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.