Anna Wendzikowska potwierdziła ciążę! Przerwała milczenie szczerym wpisem na Instagramie

Anna Wendzikowska potwierdziła na Instagramie, że spodziewa się dziecka.

Plotki o ciąży Anny Wendzikowskiej pojawiły się w mediach miesiąc temu. Fani dopatrywali się dowodów, czy to na Instagramie, czy w luźnych kreacjach dziennikarki. Na czwartkowym evencie Raffaello wszystko wydawało się być jasne - kreacja wyraźnie uwypukliła ciążowe krągłości. Sama zainteresowana jednak nie chciała udzielać komentarza, co możecie zobaczyć w naszym wideo.

Anna Wendzikowska w ciąży

Teraz Wendzikowska oficjalnie potwierdziła ciążę na swoim Instagramie.

This ship has sailed... Nie ma już co się samej oszukiwać, że może nie widać. Będzie nas więcej! Kochani, dziękuję za wszystkie gratulacje, życzenia powodzenia i słowa wsparcia. To wiele dla mnie znaczy. Jestem naprawdę szczęśliwa!

We wpisie odniosła się też do komentarzy, które słyszała na temat ukrywania ciążowych krągłości.

Dostałam też trochę niemiłych wiadomości, o tym jak to ukrywam brzuch, żeby wszystkich zmylić... Kochane, brzuch żyje własnym życiem, kto był w ciąży ten wie. Jednego dnia jest większy, kolejnego może go nie być. To jest szczególny czas, w którym trochę chcę się mieć tę wiedzę tylko dla siebie. Wiele osób nie mówi nawet najbliższym zanim nie ma absolutnej pewności, że wszystko przebiega zgodnie z planem.. Więc dziękuję za zrozumienie - napisała.

 

Anna Wendzikowska - fani gratulują 

W komentarzach fani zasypali dziennikarkę gratulacjami.

Gratulacje! 

Ale cudowne zdjęcie! Gratulujemy!

Cudownie, gratulacje i zdrówka dla całej rodziny!

My również przyłączamy się do gratulacji!

OG

Więcej o: