Anna Wendzikowska pierwszy raz od potwierdzenia ciąży w takiej kreacji. Obcisła spódnica podkreśliła brzuch. "Piłeczka!"

Anna Wendzikowska już nie ukrywa swoich ciążowych krągłości. Na wakacjach wyeksponowała brzuch w obcisłej spódnicy.

Plotki o ciąży Anny Wendzikowskiej pojawiały się już od dłuższego czasu, ale dziennikarka dopiero pod koniec czerwca potwierdziła te doniesienia. Do tego momentu często też była widywana w luźnych kreacjach.

Anna Wendzikowska w ciąży

Wendzikowska z partnerem i swoją córką wyjechali na wakacje do Francji. Tam dziennikarka nie krępuje się i chętnie pokazuje coraz większy brzuch. Idealnie wyeksponowała go w bandażowej spódnicy. To pierwszy raz, kiedy widzimy ją w takim stroju od czasu potwierdzenia informacji ciąży. 

>WENDZIKOWSKA NA WAKACJACH - ZDJĘCIA<

Pod jednym z ostatnich zdjęć dziennikarki, na którym pokazała ciążowe krągłości, pojawiły się negatywne komentarze. Tym razem obyło się bez nieprzyjemnych wiadomości. Pod nowym zdjęciem można przeczytać miłe słowa.

Przepięknie Aniu Ci z tym brzuszkiem!

Piłeczka!

Ale śliczny brzusio.

Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" jest już mamą 3-letniej Kornelii. Ojcem dziewczynki jest poprzedni partner Wendzikowskiej, Patryk Ignaczak z zespołu AudioFeels. Obecnie prezenterka jest w związku z warszawskim biznesmenem, Janem Bazylem. Według nieoficjalnych informacji, Wendzikowska znów urodzi dziewczynkę.

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.