Piotr Fronczewski już czuje się dobrze? Nowe doniesienia tabloidu. Aktor ponoć wraca do pracy na planie serialu

Piotr Fronczewski czuje się już lepiej? "Super Express" ustalił, że aktor opuścił już szpital, a za kilka dni pojawi się na planie serialu "W rytmie serca".

Piotr Fronczewski napędził wszystkim strachu. Wszystko za sprawą Teatru 6.piętro, który poinformował, że lipcowe spektakle z udziałem aktora są odwołane. Chwilę później media rozpisywały się już na temat problemów zdrowotnych artysty. Według "Super Expressu" Fronczewski trafił do szpitala pod koniec ubiegłego tygodnia.

Niestety, nie wiem, kiedy do nas wróci. Trzymam za niego kciuki. Wszystkich widzów z serca przepraszamy za odwołane spektakle, bo wiem, że przedstawienia z udziałem pana Piotra są bardzo lubiane i cenione. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia! - powiedział Michał Żebrowski.

Piotr Fronczewski czuje się już lepiej?

Tymczasem okazuje się, że aktor opuścił już szpital i wraca do zdrowia. Jakby tego było mało, Fronczewski ma pojawić się już niebawem na planie serialu "W rytmie serca", w którym wciela się w właściciela przychodni.

"Super Express" skontaktował się z producentami serialu.

Nie otrzymaliśmy informacji, by miał się nie pojawić – odpowiedzieli.

Teatr 6.piętro milczy

Teatr 6. piętro nie chce komentować tego, jak czuje się Piotr Fronczewski. Wczoraj skontaktowaliśmy się z dyrektorem placówki, Michałem Żebrowskim, jednak nie otrzymaliśmy żadnej informacji.

Na fanpage'u teatru pojawił się za to następujący komunikat:

Szanowni Państwo! Informujemy, że nie udzielamy żadnych informacji na temat zdrowia Pana Piotra Fronczewskiego. Prosimy o nierozpowszechnianie nieprawdziwych informacji i uszanowanie prywatności aktora. Zespół Teatru 6.piętro

Mamy jednak nadzieję, że aktor czuje się już lepiej.

KS