Piotr Fronczewski trafił do szpitala. Spektakle z jego udziałem odwołane. Żebrowski: Nie wiem, kiedy do nas wróci

"Super Express" podał informację o chorobie Piotra Fronczewskiego. Według tabloidu aktor miał trafić do szpitala. Teatr 6. piętro odwołuje spektakle z jego udziałem. Sprawę skomentował też dyrektor placówki, Michał Żebrowski.

Piotr Fronczewski od 2011 roku jest aktorem Teatru 6. piętro. Jednak ostatnio na stronie internetowej teatru pojawił się komunikat, że nadchodzące przedstawienia sztuki „Słoneczni chłopcy”, w której aktor grał z Krzysztofem Kowalewskim, zostały odwołane. Za powód podano niedyspozycję jednego z aktorów. "Super Express" podaje, że chodzi o zły stan zdrowia Piotra Fronczewskiego.

Piotr Fronczewski jest ciężko chory?

Jak podaje tabloid, Piotr Fronczewski jest poważnie chory i miał trafić do szpitala. Aktor zaczął się podobno źle czuć pod koniec minionego tygodnia. Nie obyło się bez pomocy specjalistów. To właśnie dlatego odwołano spektakle z jego udziałem zaplanowane na cały lipiec.

"Super Express" skontaktował się z dyrektorem Teatru 6. piętro, Michałem Żebrowskim. Niestety, komentarz aktora tylko potwierdza smutne spekulacje na temat stanu zdrowia artysty.

Niestety, nie wiem, kiedy do nas wróci. Trzymam za niego kciuki. Wszystkich widzów z serca przepraszamy za odwołane spektakle, bo wiem, że przedstawienia z udziałem pana Piotra są bardzo lubiane i cenione. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!

Koledzy i pracownicy teatru trzymają kciuki za to, aby aktor szybko wrócił do zdrowia. Monika Mrozowska, czyli serialowa córka Piotra Fronczewskiego z serialu "Rodzina zastępcza", także życzy artyście wszystkiego, co najlepsze.

Skontaktowaliśmy się z Michałem Żebrowskim w celu uzyskania komentarza. Niestety nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele. Aktor nie zaprzeczył, ale też nie potwierdził spekulacji. Dodał, że nie zamierza komentować sprawy dotyczącej zdrowia Piotra Fronczewskiego.

Piotr Fronczewski wróci do pracy?

Aktor zniknął z telewizji w 2009 roku wraz z zakończeniem emisji serialu "Rodzina zastępcza". Od tamtej pory grał już tylko w teatrze i - jak sam zaznaczał - nie spodziewał się powrotu przed kamerę. W minionym roku zrobił jednak fanom ogromną niespodziankę i dołączył do obsady serialu "W rytmie serca".

Mamy nadzieję, że Piotr Fronczewski szybko wróci do zdrowia i będziemy mogli podziwiać jego talent aktorski jeszcze przez długie lata.

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.