A jednak! Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są parą. Zdradziła to jednym zdjęciem

Potwierdziły się plotki, że Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są razem. Projektantka zdradziła to jednym zdjęciem na Instagramie.

Pod koniec maja Pudelek poinformował, że Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są parą. Choć wtedy projektantka nie chciała komentować doniesień mediów, teraz sama się zdradziła jednym, niepozornym zdjęciem.

Joanna Przetakiewicz potwierdziła związek z Rinke Rooyensem 

Przetakiewicz obecnie przebywa w Londynie. W piątek podzieliła się ze swoimi obserwatorami relacją z personalizowania lodów w sklepie Magnum. W filmikach (które już zniknęły z jej Instastories) słychać było głos jej nowego ukochanego. Mało tego, na jednym ze zdjęć Przetakiewicz pokazała, jak zaprojektowała swojego loda. Na jednym z nich jest literka "J", a na drugim "R". 

PRZETAKIEWICZ I ROOYENS SĄ PARĄ - ZOBACZ ZDJĘCIE >>>>>>>> 

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Choć sami zainteresowani wcześniej nie chcieli komentować życia prywatnego, bardziej wylewna była osoba z ich kręgu znajomych. 

Rinke dawno nie był tak szczęśliwy i to widać gołym okiem. Asia też rozkwitła, ale nie chcą się z niczym spieszyć. Unikają rozgłosu i miło spędzają razem czas - zdradziło źródło Pudelka.

Relację Przetakiewicz i Rooyensa skomentowała niedawno Kasia Wołejnio, była dziewczyna producenta, która wbiła swojej następczyni niezłą szpilę. 

Nie pozostaje nam nic innego - trzymamy kciuki za udany związek! 

Kim jest Rinke Rooyens i z kim się spotykał?

Ostatnią partnerką Rinke Rooyensa była wcześniej wspomniana Kasia Wołejnio. Para ponoć planowała już ślub! Jak pokazał czas, nic z tego nie wyszło. Wcześniej producent przez bardzo długi czas spotykał się z Malwiną Wędzikowską. Rooyensa ponoć za bardzo pochłaniała praca. W latach 1998-2010 był mężem Kayah, z którą poznał się na planie "To było grane". Owocem ich związku jest syn, Roch. 

Rinke Rooyens jest właścicielem firmy Rochstar, która produkuje większość programów telewizyjnych w naszym kraju, m.in. "The Voice of Poland" czy "Taniec z Gwiazdami". 

Przetakiewicz o "Polskiej Barbie": Mnie to przeraża, spójrz w lustro i opanuj się. Anella nie wytrzymała i kontratakuje

JT

Więcej o: