Piłkarze polskiej reprezentacji załamani. W grobowych nastrojach wrócili do hotelu. Ich miny mówią wszystko. Współczujecie?

Polscy piłkarze po meczu Polska-Kolumbia wracali do hotelu w ciszy. Na ich twarzach malowały się rozczarowanie, rozgoryczenie i bezsilność.

Po meczu Polska-Kolumbia emocje jeszcze nie opadły. Mecz o wszystko zakończył się sromotna porażką polskiej reprezentacji, która przekreśliła szanse biało-czerwonych na wyjście z grupy

I choć nasi piłkarze na wczorajszej konferencji mówili, że dali z siebie wszystko, sami do końca chyba w to nie wierzą. Świadczą o tych ich miny, kiedy zaraz po meczu z Kolumbią wracali do Soczi. 

Polska reprezentacja po przegranej w meczu Polska-Kolumbia

Polska reprezentacja wracała do hotelu w ciszy, a na ich twarzach malowały się grobowe miny. Wcale się temu nie dziwimy, wszak wszyscy - i my i oni - liczyli na zwycięstwo.

Nasi piłkarze zdecydowanie gorzej przyjęli ostatnią porażkę, niż tę po meczu z Senegalem. Wtedy niedługo po sportowych zmaganiach na boisku paparazzi przyłapali ich, jak odpoczywają na basenie i... śmieją się do siebie. Po meczu z Kolumbią zdecydowanie nie było im do śmiechu. Rozczarowanie i rozgoryczenie widać na twarzach Adama Nawałki, Roberta Lewandowskiego, Wojciech Szczęsnego, Łukasza Piszczka i Łukasza Fabiańskiego

POLSKA REPREZENTACJA WRACA DO HOTELU [ZDJĘCIA]>>>>>

Polska reprezentacja zagra mecz o honor

W czwartek 28 czerwca o godzinie 16.00 zobaczymy mecz Polska-Japonia. Będzie to ostatni mecz Polaków na Mundialu 2018. To tak zwany mecz o honor. Będziecie oglądać i kibicować biało-czerwonym? 

AG

Więcej o: