Kuszewski odchodzi z "M jak miłość". Wydał oficjalne oświadczenie. "Przyszedł ten moment. To była trudna decyzja"

Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość". Wydał oficjalne oświadczenie, w którym tłumaczy swoją decyzję.

W czwartek "Super Express" poinformował, że z "M jak miłość" odchodzi jeden z głównych bohaterów, Marek Mostowiak, w którego wciela się Kacper Kuszewski. Aktor był związany z serialem od samego początku i grał w nim od 18 lat.

Kacper Kuszewski tłumaczy odejście z "M jak miłość"

Decyzja Kuszewskiego, którą przedstawił produkcji na początku tego tygodnia była wielkim zaskoczeniem. Teraz wydał na Facebooku oświadczenie, w którym komentuje sprawę. 

Przyszedł ten moment. Po osiemnastu latach rozstaję się z serialem "M jak miłość" i postacią Marka Mostowiaka.To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem. Byłem przecież związany z serialem od pierwszego dnia zdjęciowego, niemal od początku mojej zawodowej drogi. Miałem tu możliwość grać u boku wspaniałych aktorów, od których uczyłem się aktorskiego rzemiosła, oraz pracować ze wspaniałą ekipą filmową, dzięki której poznałem wszystkie tajniki planu filmowego i pracy przed kamerą - napisał.

Kuszewski wyznał też, że przyszedł czas na nowe wyzwania i doświadczenia. Ma nadzieję, że niedługo będzie mógł wcielać się w nowe role. Aktor wie, że zyskał sympatię widzów i poprosił ich, aby trzymali za niego kciuki, kiedy ten rozpocznie nowe wyzwania. We wpisie podziękował też Dominice Kluźniak, przy której boku grał przez ostatnie lata. 

Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak Miłość": czy Marek Mostowiak umrze?

Wiele osób zastanawia się, w jakich okolicznościach po raz ostatni zobaczymy Kuszewskiego na planie "M jak miłość". Czy bohater zostanie uśmiercony?

Przyjęliśmy decyzję Kacpra Kuszewskiego ze zrozumieniem. Jeszcze się nie żegnamy, aktor do połowy lipca pracuje na planie, a Marek Mostowiak tak prędko nie zniknie z ekranów. Mogę zdradzić, że bohater wyjedzie za granicę - powiedziała w Party.pl Karolina Baranowska, PR serialu "M jak Miłość".

"M jak Miłość": rodzina Mostowiaków się rozpadnie 

Nakręcono już odcinki, w których będziemy świadkami rozpadu rodziny Mostowiaków. Marek pokłóci się z Ulą (Iga Krefft), która zdecydowała się na związek z przestępcą i porzuciła przez to pracę w siedlisku. Fakt ten zatai przed seniorką rodu. Jednak Barbara (Teresa Lipowska) dowie się o wszystkim i będzie się starał przekonać syna do wybaczenia córce. Postać Mostowiaka widzowie będą oglądać tylko do listopada. Jego bohater wraz z żoną Ewą (Dominika Kluźniak) wyjedzie do Dublina - czytamy w "Świecie seriali".

Kuszewski w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Kacper Kuszewski wziął udział w poprzedniej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie i jury byli zachwyceni jego występami, co doprowadziło go do finału programu, który wygrał. Pokazał, że potrafi odnaleźć się w każdej roli i świetnie ją odegrać. Następnie zasiadł w jury tego show. 

MT

Więcej o: