Finał "M jak Miłość". Z serialu zniknie aż TRZECH bohaterów!

"M jak Miłość". Ostatni odcinek przed wakacjami zobaczymy jeszcze w maju. Wiadomo, że z serialu na dłużej zniknie aż trzech bohaterów!

Ostatni odcinek "M jak Miłość" (przed wakacjami oczywiście) zobaczymy 29 maja. Dlaczego tak wcześnie? Powodem wcześniejszej daty zakończenia emisji tego sezonu serialu są ponoć Mistrzostwa Świata w Rosji, do których zakwalifikowali się Polacy. 

Co w ostatnim odcinku "M jak Miłość"? 

"Świat seriali" poinformował, że w finale "M jak Miłość" zniknie aż trzech bohaterów! Artur (Tomasz Ciachorowski) wywiezie Izę (Adriana Kalska) z Mają (Anna Wierzchoń) ze stolicy. Wcześniej odnajdzie wiadomości, w których przeczyta, że Iza chce uciec. Od razu potem zdecyduje się na porwanie. Do akcji wkroczy Marcin (Mikołaj Roznerski), który zaniepokoi się nieobecnością Izy i zgłosi sprawę na policję.

Co dalej? Nowe odcinki "M jak Miłość" zobaczymy pod koniec sierpnia. Wtedy widzowie dowiedzą się, jak potoczą się losy Izy i Mai. 

JT 

__________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o: