Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość". To już pewne! Wiemy, co wydarzy się z Markiem Mostowiakiem

Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość" po 18 latach. Co się stanie z Markiem Mostowiakiem?

Kacper Kuszewski po 18 latach odchodzi z "M jak miłość" i żegna się z jedną ze swoich największych ról - Marka Mostowiaka. Tę smutną dla fanów serialu informację podał "Super Express". 

Kacper Kuszewski z "M jak Miłość" związany jest od początku istnienia serialu. Z postacią Marka Mostowiaka Polacy przywiązani byli od ponad 18 lat! Nie bójmy się stwierdzenia, że to dzięki tej roli Kacper Kuszewski zdobył popularność. Domyślamy się więc, że decyzja o odejściu z "M jak Miłość" nie była dla niego łatwa. 

Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak Miłość"

O odejściu z serialu Kacper Kuszewski miał poinformować twórców "M jak Miłość" na początku tego tygodnia. Na pytanie "Super Expressu" o to, czy wróci do popularnego serialu, aktor odpowiedział:

Nie da się w sekundzie odpowiedzieć na to pytanie. To duża historia wokół tego.

Kuszewski potwierdził jednak informacje, że to już pewna decyzja. 

Kacper Kuszewski zaskoczył aktorów "M jak Miłość"

Aktorzy "M jak Miłość" są zaskoczeni decyzją, jaką podjął Kacper Kuszewski. To z pewnością będzie duża strata dla nich i dla serialu. Ciekawe jest również, to, czy odejście Kuszewskiego nie przyczyni się do spadku oglądalności "M jak miłość"? 

Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak Miłość": czy Marek Mostowiak umrze?

Kacper Kuszewski nie wydał jeszcze oficjalnego oświadczenia o odejściu z "M jak Miłość", ale z pewnością niedługo to nastąpi. Wiadomo już, jak potoczą się jego losy.

Przyjęliśmy decyzję Kacpra Kuszewskiego ze zrozumieniem. Jeszcze się nie żegnamy, aktor do połowy lipca pracuje na planie, a Marek Mostowiak tak prędko nie zniknie z ekranów. Mogę zdradzić, że bohater wyjedzie za granicę - powiedziała w Party.pl Karolina Baranowska, PR serialu "M jak Miłość".

"M jak Miłość": rodzina Mostowiaków się rozpadnie 

Nakręcono już odcinki, w których będziemy świadkami rozpadu rodziny Mostowiaków. Marek pokłóci się z Ulą (Iga Krefft), która zdecydowała się na związek z przestępcą i porzuciła przez to pracę w siedlisku. Fakt ten zatai przed seniorką rodu. Jednak Barbara (Teresa Lipowska) dowie się o wszystkim i będzie się starał przekonać syna do wybaczenia córce. Postać Mostowiaka widzowie będą oglądać tylko do listopada. Jego bohater wraz z żoną Ewą (Dominika Kluźniak) wyjedzie do Dublina - czytamy w "Świecie seriali"

Pozostaje nam czekać na nowe odcinki. Przypomnijmy, że po wakacjach będzie się sporo działo - powróci przecież uśmiercony rok temu Tomek Chodakowski, w którego wcielał się Andrzej Młynarczyk

AG

 

Więcej o:
Copyright © Agora SA