Chodakowska tłumaczy się z "nieuczciwego" promowania nowego biznesu. Fani: Skończ pajacować

Ewa Chodakowska wywołała ostatnio w sieci burzę informacją o swoim nowym biznesie. Teraz znalazła wytłumaczenie na swoje zachowanie.

Ewa Chodakowska sprzedaje kostiumy kąpielowe. Aby wypromować nowy projekt, Chodakowska zdecydowała się przekształcić swój lifestyle'owy profil na Instagramie ChodaStyle w profil marki "MISSIONSWIM". Według fanów zastosowała nie do końca uczciwy trik w celu promocji nowego biznesu.

Teraz stara się tłumaczyć swoje zachowanie. W najnowszym wpisie twierdzi, że wcześniej nie mogła zdradzić tej informacji, ale cała akcja miała na celu wspomaganie instytucji charytatywnych.

Nareszcie! Mogę powiedzieć wszystko. Od lat wiele miesięcy w roku spędzam w bikini. Nie było dla mnie zaskoczeniem, że po drodze dostawałam propozycje współpracy.. nie chciałam jednak być tylko związana z daną marką. Nie chciałam jedynie reklamować produktów, chciałam stworzyć coś, co niesie ze sobą MISJĘ - zaczęła. 

Parę lat temu spotkałam kobietę, Annę z Sankt Petersburga, która zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. (...) Dotychczas współpracowała z największymi domami mody na świecie, żeby po latach wpaść na mnie - mrówkę robotnicę. Doceniła moją pasję, pracowitość i zaproponowała stworzenie wspólnego projektu. Marki, która obok znakomitych projektantów, pięknych projektów, najlepszej jakości materiałów, pomaga innym. "MISSIONSWIM" będzie wspierać fundacje charytatywne. Nie jednorazowo, a na stałe. Stąd nazwa, stąd idea, która ma za zadanie inspirować wszystkie marki do dzielenia się swoim sukcesem - tłumaczyła się.

Obserwatorzy chyba nie bardzo wierzą w to tłumaczenie.

Cele charytatywne? Skończ oszukiwać ludzi i brać na litość. Skończ pajacować i zajmij się fitnessem.

O ile sobie przypominam zarzuty followerek nie były bezpodstawne. Chodakowska żyje z fanów, często mówi, że ich głos się dla niej liczy, prosi o opinie, ale przy najlżejszej krytyce wystawia działa nieproporcjonalne do sytuacji.

A Wy, co sądzicie? Naprawdę wcześniej nie można było podzielić się taką informacją i uniknąć całej tej burzy w sieci?

MT

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Więcej o:
Komentarze (31)
Ewa Chodakowska tłumaczy się z "nieuczciwego" promowania nowego biznesu. Zasłania się celami charytatywnymi. "Skończ pajacować"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 62 razy 60

  smiac mi sie chce z tych tych pajacow ,ktorzy wchodza na jej profil,achy,ochy,piekna,itp,po co to robicie?zeby miec pretensje ze sie na was dorabia?ja tego problemu nie mam,zyje swoim zyciem i nie przeszkadza mi jakie korzysci ma z naiwnych ludzi pani chodakowska,rozenek,lewandowska

 • balubalu1

  Oceniono 49 razy 45

  ładnie to nazwała..."chciałam stworzyć coś, co niesie ze sobą MISJĘ...to tak teraz się nazywa pieniądze...żałosna do bólu..

 • pegaz751

  Oceniono 27 razy 27

  Wszyscy absolutnie wszyscy fanatycy, wielbiciele nabijacie się w butelkę. Misja charytatywna to nie płacenie podatków, z kasy którą z Was wyciągają/pompuje na max taka osoba jak Chodakowska i Lewandowska. Są setki fit blogerek, bez stada managmentów, słynnych mężów i robiących taniej znacznie więcej niż w/w. a Wam się wciska drogi towar i łykacie to bez popicia ...
  To jest biznes, walka o kasę, a nie chęć namówienia Was do bycia fit ( :-D ). Naprawdę nie potraficie, ruszać się, ćwiczyć, być fit bez np Chodakowskiej?

 • Gość: Dzidka

  Oceniono 29 razy 25

  No nie ma jak zagrac na tym jaka to bedzie piekna charytatywna akcja z czystej dobroci serca. Blagam

 • wawiak57

  Oceniono 31 razy 21

  Kostiumy kąpielowe dla koni ? Znalazła w końcu swoją niszę i pogodziła się z "urodą".

 • dodosdontquack

  Oceniono 24 razy 20

  Pewnie jakis przekret podatkowy z ta misja charytatywna. A jaka reklama! Teraz wszyscy tak robia.

 • rikol

  Oceniono 18 razy 18

  Chodakowska zrobiła świetny biznes na pustakach.

 • Gość: 23r2er2

  Oceniono 17 razy 13

  Ja streszczę tę opowieść: pustostan pustotanom.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX