Waldemar Goszcz osierocił 6-letnią córkę. Dziś dziewczyna ma 20 lat i dość ciekawe zajęcie

W tym roku minęło 15 lat od od śmierci Waldemara Goszcza. Aktor najbardziej kojarzony z serialem "Adam i Ewa" zginął w wypadku samochodowym i osierocił wówczas 6-letnią córkę Wiktorię. Dziś dziewczyna ma już 20 lat i pracuje jako modelka.

Córka Waldemara Goszcza nie zachowuje się jak większość dzieci celebrytów. Nie pojawia się na ściankach, nie słychać o niej w prasie czy telewizji. Tak jak inne nastolatki chętnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, ale nie stara się na siłę zdobyć rozgłosu. 

Wiktoria studiuje na jednej z prywatnych uczelni. Kierunek, na który się zdecydowała, to psychologia. Po szkole poświęca czas na pracę dorywczą w gastronomii. Do jej największych zainteresowań należy jednak modeling i ostatnio pochwaliła się na Instagramie niemałym sukcesem. Goszcz wzięła udział w pokazie najnowszej kolekcji Macieja Zienia.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>

Od razu widać, że dziewczyna jest wyjątkowo zgrabna. Tym bardziej zauważalne jest to na fotografiach z wakacji, które zamieszcza w sieci. Za rozwój jej kariery trzymamy kciuki!

MM

_________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.