Waldemar Goszcz osierocił 6-letnią córkę. Dziś dziewczyna ma 20 lat i dość ciekawe zajęcie

W tym roku minęło 15 lat od od śmierci Waldemara Goszcza. Aktor najbardziej kojarzony z serialem "Adam i Ewa" zginął w wypadku samochodowym i osierocił wówczas 6-letnią córkę Wiktorię. Dziś dziewczyna ma już 20 lat i pracuje jako modelka.

Córka Waldemara Goszcza nie zachowuje się jak większość dzieci celebrytów. Nie pojawia się na ściankach, nie słychać o niej w prasie czy telewizji. Tak jak inne nastolatki chętnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, ale nie stara się na siłę zdobyć rozgłosu. 

Wiktoria studiuje na jednej z prywatnych uczelni. Kierunek, na który się zdecydowała, to psychologia. Po szkole poświęca czas na pracę dorywczą w gastronomii. Do jej największych zainteresowań należy jednak modeling i ostatnio pochwaliła się na Instagramie niemałym sukcesem. Goszcz wzięła udział w pokazie najnowszej kolekcji Macieja Zienia.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>

Od razu widać, że dziewczyna jest wyjątkowo zgrabna. Tym bardziej zauważalne jest to na fotografiach z wakacji, które zamieszcza w sieci. Za rozwój jej kariery trzymamy kciuki!

MM

_________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

 

Więcej o:
Komentarze (29)
Wiktoria Goszcz, córka Waldemara Goszcza, dziś ma 20 lat. I dość ciekawy zawód!
Zaloguj się
 • Gość: kobieta

  Oceniono 31 razy 21

  Jest bardzo podobna do ojca, te same usta i oczy , ale ojciec byl przystojnym mężczyzną natomiast córka , mimo bardzo dużego podobieństwa jest dziewczyną bardzo przeciętną.

 • miszka_szyfman

  Oceniono 21 razy 19

  Szkoda młodego chłopa.Nie zmienia to jednak faktu że aktorem był wybitnie miernym.

 • Gość: zw1

  Oceniono 16 razy 16

  To zdecydujcie się! Jest modelką czy ma ciekawe zajęcie? Przebieranie się co 5 minut jest ciekawe?

 • Gość: gosc

  Oceniono 14 razy 14

  ciekawe że żadna nie chce pracować na kasie w biedronce ----ostatnio były duże podwyżki tylko wszystkie to modelki są od urodzenia już ---a wracając do wypadku to pazura ten mniej popularny ledwo co uciekł z pod kosy --ale ten czas szybko mija.

 • mrblix

  Oceniono 10 razy 10

  Dokładnie 27 stycznia br. był już ten sam artykuł, słowo w słowo. Tylko w styczniu miała 21 lat. A dziś 20? To jest tak tępe i żenujące dziennikarstwo (sic!) z waszej strony, że ręce opadają. Przy okazji, gratuluję pannie Goszcz wyboru drogi życiowej, może zostanie w przyszłości dziennikarką Plotka?

 • patatajmiauhau

  Oceniono 9 razy 9

  „Dziś dziewczyna ma 20 lat i dość ciekawe zajęcie — pracuje jako modelka”,
  a ja myślałem, że jak ciekawe to tam gdzie trzeba mózgu używać, ale widocznie Towarzyszka MM (Marilyn Monroe ???) z redakcyji Trybuny Krasno-Ludu wszystkich ocenia wg swoich predyspozycji. Słuszną linię ma gazietnaja władza, że powierzyła Towarzyszce MM tak odpowiedzialny odcinek frontu roboty dziennikarskiej ;-)

 • Gość: beret

  Oceniono 7 razy 7

  Lepiej wygląda jak nie robi tych sztucznych min.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX