Grzegorz Krychowiak skrytykowany za ubiór. "Sorry, ale wyglądasz dramat". Odpisał z klasą

Grzegorz Krychowiak został skrytykowany za swoją nową stylizację przez jednego z obserwatorów na Instagramie. Odpowiedział mu, wykazując się sporą klasą.

Grzegorz Krychowiak słynie ze swojego zamiłowania do mody, jednak jego stylizacje często wzbudzają skrajne emocje i bywają obiektem żartów. Jedną z najchętniej nabijających się z niego osób jest jego przyjaciel, Wojciech Szczęsny. Piłkarz po raz kolejny udowodnił, że podchodzi do tego z dużym dystansem. W ostatnim poście na Instagramie pochwalił się nową stylizacją złożoną z białych spodni i białej koszuli w ciemne groszki.  Choć zebrał sporo komplementów, pojawiło się też kilka krytycznych komentarzy.

Na boisko czy na wybieg dla modelek?

Weź się za treningi a nie promocję sklepu.

@wojciech.szczesny1 prosimy o komentarz!

 

Na jeden z komentarzy sportowiec odpowiedział. Spokojnie i bez emocji. 

Sorry za hejt, ale wyglądasz dramat - napisał użytkownik. Nie znam się na modzie, ale nie wygląda ciekawie :). Może coś bardziej męskiego. Powodzenia na MŚ! Oby forma była lepsza niż stylówa ze zdjęcia ;).

Kuba, napisane w takiej formie to bardziej opinia niż hejt - odpisał Krychowiak.

Brawo za klasę! Lubicie jego styl?

___________________________
Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

WJ

Więcej o:
Copyright © Agora SA