Jakuła pokazała kulisy spotkania piłkarzy z Andrzejem Dudą. Jedna z córek sportowców dostała od prezydenta... buziaka

Trwa zgrupowanie Reprezentacji Polski w Juracie. Piłkarze spotkali się tam z prezydentem, Andrzejem Dudą. Żona Tomasza Iwana, Natalia Jakuła, nagrała kulisy tego spotkania.

Piłkarze reprezentacji Polski przygotowują się do Mistrzostw Świata na trwającym właśnie zgrupowaniu. W środę mieli jednak krótką przerwę od treningów. Skorzystali wówczas z zaproszenia Andrzeja Dudy i odwiedzili go wraz z rodzinami w jego rezydencji w Juracie.

Rodzinnie u prezydenta... Niezależnie, jakie kto ma poglądy polityczne, bardzo miły człowiek - napisała na Instagramie Natalia Jakuła, partnerka Tomasza Iwana.

Na nagranym przez Jakułę InstaStory widać, że wszyscy bawili się świetnie. Akurat tego dnia swoje 31. urodziny obchodził Krzysztof Mączyński. Było obowiązkowe "100 lat" i buziak od prezydenta dla córki jubilata, 2-letniej Victorii (zobaczycie to w dołączonym do artykułu materiale wideo). Partnerka Tomasza Iwana pokazała też imponujący widok na morze z prezydenckiej rezydencji. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Sam Andrzej Duda również uwiecznił spotkanie na swoim Twitterze. Zamieścił tam zdjęcie z Michałem Pazdanem i jego synem, które żartobliwie podpisał:

Rozmowa z "Ministrem Obrony" i Następcą.

Zgrupowanie w Juracie ma charakter regeneracyjny. Podczas pobytu nad morzem piłkarzom mogą towarzyszyć rodziny i partnerki. W poniedziałek w Arłamowie rozpocznie się już "właściwy" obóz.

WJ

Więcej o:
Komentarze (18)
Natalia Jakuła pokazała kulisy spotkania piłkarzy z Andrzejem Dudą. "Rodzinnie u prezydenta"
Zaloguj się
 • zielonyludek

  Oceniono 47 razy 21

  Ale dupek z tej Dudy.
  Był w Stanach i zamiast z prezydentem spotkał się z burmistrzem.
  Jest w kraju i zamiast prób rozwiązywania problemów np. z protestującymi w Sejmie, spotyka się z celebrytami kopiącymi piłkę.
  Żałosny dupek.

 • miszka_szyfman

  Oceniono 14 razy 10

  "Bardzo miły człowiek" , to prawie tak samo jak Karczewski mówił o Łukaszence.

 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 6

  PAD jak zawsze po uszy zarobiony. Tu party, tam spotkanko, czy inne wakacje, a w przerwach intensywne ćwiczenia z posługiwania się pisopisem:D Tytan pracy normalnie.

 • Gość: J.P.

  Oceniono 9 razy 5

  Prymitywy lubią takie formy: a co tam Prezydent, dla mnie d...Przykre.

 • Gość: Pdf

  Oceniono 5 razy 5

  Natalia palnela taka sama pape jak duda xd przyjrzyjcie się na zdjęciu haha xd

 • sector23

  Oceniono 3 razy 3

  Hmm.... dziwne upodobania "pana" rezydenta. Ja na jego miejscu, zamiast całować male dziewczynki wziąłbym w "obroty" panią Natalię.

 • sector23

  Oceniono 3 razy 1

  Hmmmm.... dziwne upodobania "pana" rezydenta. Ja na jego miejscu, zamiast całować male dziewczynki wziąłbym w "obroty" panią Natalię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX