Jakuła pokazała kulisy spotkania piłkarzy z Andrzejem Dudą. Jedna z córek sportowców dostała od prezydenta... buziaka

Trwa zgrupowanie Reprezentacji Polski w Juracie. Piłkarze spotkali się tam z prezydentem, Andrzejem Dudą. Żona Tomasza Iwana, Natalia Jakuła, nagrała kulisy tego spotkania.

Piłkarze reprezentacji Polski przygotowują się do Mistrzostw Świata na trwającym właśnie zgrupowaniu. W środę mieli jednak krótką przerwę od treningów. Skorzystali wówczas z zaproszenia Andrzeja Dudy i odwiedzili go wraz z rodzinami w jego rezydencji w Juracie.

Rodzinnie u prezydenta... Niezależnie, jakie kto ma poglądy polityczne, bardzo miły człowiek - napisała na Instagramie Natalia Jakuła, partnerka Tomasza Iwana.

 

Na nagranym przez Jakułę InstaStory widać, że wszyscy bawili się świetnie. Akurat tego dnia swoje 31. urodziny obchodził Krzysztof Mączyński. Było obowiązkowe "100 lat" i buziak od prezydenta dla córki jubilata, 2-letniej Victorii (zobaczycie to w dołączonym do artykułu materiale wideo). Partnerka Tomasza Iwana pokazała też imponujący widok na morze z prezydenckiej rezydencji. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Sam Andrzej Duda również uwiecznił spotkanie na swoim Twitterze. Zamieścił tam zdjęcie z Michałem Pazdanem i jego synem, które żartobliwie podpisał:

Rozmowa z "Ministrem Obrony" i Następcą.

Zgrupowanie w Juracie ma charakter regeneracyjny. Podczas pobytu nad morzem piłkarzom mogą towarzyszyć rodziny i partnerki. W poniedziałek w Arłamowie rozpocznie się już "właściwy" obóz.

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.