Szczęsny zapytał trenera o "stylówkę" Krychowiaka. Ledwo powstrzymał śmiech, ale i tak najlepsza mina Lewandowskiego

Podczas wtorkowej konferencji prasowej reprezentacji Polski w piłce nożnej doszło do zabawnej sytuacji. Wojciech Szczęsny zapytał asystenta trenera, co sądzi o "stylówce" Grzegorza Krychowiaka.

Grzegorz Krychowiak po krótkiej przerwie wraca do gry w narodowej reprezentacji. Na trwające właśnie zgrupowanie przyjechał jak zwykle w bardzo oryginalnym stroju, będącym miksem wszystkich najnowszych trendów z wybiegów. Jego zamiłowanie do mody często jest obiektem żartów kolegów z drużyny, w szczególności Wojciecha Szczęsnego. Naczelny żartowniś polskiej reprezentacji postanowił zabawić się w dziennikarza i w tej nowej dla siebie roli wziął udział we wtorkowej konferencji prasowej przed meczem z Armenią. 

Mam pytanie do sztabu szkoleniowego. Wrócił Grzegorz Krychowiak po krótkiej przerwie. Chciałbym zapytać, czy trener może widział „stylówkę”, w jakiej przyjechał Grzesiek na zgrupowanie i czy będą jakieś konsekwencje wyciągnięte w stosunku do niego? - zapytał Szczęsny bardzo poważnym tonem. 

Mniej poważne były oczywiście miny asystenta trenera, Bogdana Zająca, a także Roberta Lewandowskiego, który wyglądał, jakby zaraz miał wybuchnąć śmiechem.

Robert LewandowskiRobert Lewandowski Youtube.com/user/LaczyNasPilka

Odpowiedź była niezwykle merytoryczna, choć nie sposób nie dostrzec w niej nuty ironii. 

Tak, zauważyliśmy, w jakim stroju przyjechał Grzegorz na zgrupowanie. Co można powiedzieć? Wysoka klasa, poziom światowy.
Nie zgadzamy się, ale dziękuję bardzo za odpowiedź - skwitował Szczęsny, co sprowokowało kolejne śmiechy na sali. 

Jak oceniacie debiut dziennikarski Wojtka? My widzimy spory potencjał ;-). 

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.