Beata Tadla chciała zrezygnować z "Tańca z gwiazdami" przez Kreta! I to już po pierwszym odcinku

Beata Tadla wyznała, że po pierwszym tańcu chciała zrezygnować z udziału w "Tańcu z gwiazdami". Wszystko przez rozstanie z Jarosławem Kretem.

Już w piątek finałowy odcinek "Tańca z gwiazdami", w którym Beata Tadla i Jan Kliment zmierzą się z Kasią Dziurską i Tomaszem Barańskim. Teraz dziennikarka wyznała, że po pierwszym tańcu chciała zrezygnować z programu. Nie ukrywa, że udział w show był dla niej niełatwym doświadczeniem ze względu na trudne rozstanie z Jarosławem Kretem, o którym Tadla dowiedziała się na imprezie ramówkowej Polsatu od mediów.

Chciałam zrezygnować po pierwszym tańcu w programie. Nie chciałam być oceniania przez pryzmat moich osobistych doświadczeń - zdradziła.

Z drugiej strony taki ruch byłby krzywdzący dla Janka, który od samego początku był dla mnie wsparciem i źródłem tanecznych inspiracji – dodała.

Okazuje się, że dla dziennikarki największą nagrodą jest wsparcie widzów, które otrzymała podczas udziału w show.

Nie spodziewałam się, że taniec może wywoływać wśród widzów takie emocje, a czytam o nich w  listach, które otrzymałam. Były tam i radość i wzruszenie i łzy. Prócz wyrazów wsparcia i sympatii to właśnie ten fakt jest dla mnie największą nagrodą za udział w programie – opowiada Beata Tadla.

Finał "Tańca z gwiazdami"

Finał programu już w najbliższy piątek, 11 maja o godzinie 20:00 w telewizji Polsat. O Kryształową Kulę powalczą Beata Tadla i Jan Kliment oraz Kasia Dziurska i Tomasz Barański. Dziurska jako zawodowa trenerka radzi sobie doskonale od pierwszego odcinka, a Tadla zrobiła największe postępy w tej edycji, co przy każdej ocenie podkreślają jurorzy. Komu kibicujecie?

OG

Więcej o:
Komentarze (9)
Beata Tadla chciała zrezygnować z "Tańca z gwiazdami" przez Kreta! I to już po pierwszym odcinku
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 14 razy 12

  bardzo ładnie się wpisała w rolę ofiary....jakoś wcześniej ,jak się tym wesołkiem wiązała nie przeszkadzało jej ani o ,że zostawiał swoje byłe w bardzo złym stylu...o dziecku nie wspomnę...sama będąc matką miała to gdzieś, udzielała kretyńskich wywiadzików okraszonych zdjęciami jej samej siedzącej okrakiem na krecie...a teraz nagle paniusi się wydaje,że jest pozostawioną bezczelnie biedulką....

 • Gość: K

  Oceniono 2 razy 2

  Wstydziłaby się robić z siebie taką skrzywdzona wszystko takie sztywne i próżne. Oby tylko ludzie zmądrzeli i nie głosowali na nią.

 • Gość: Mar

  Oceniono 2 razy 2

  Pod publikę i reżyserka Polsatu by przyciągnąć ludzi i zbić kasę na SMS żenada to nie dziennikarka tylko idiotka z przerosnietym ego

 • przemysl_to

  Oceniono 2 razy 2

  a kret dalej ryje

  hahahahahahhaha

 • Gość: iza

  Oceniono 14 razy 2

  nie mogę już tego czytać. choć by nic na parkiecie nie umiała to i tak w tym zapyziałym kraju wygra bo ona taka bidulka!!!! rzygać się chce!

 • Oceniono 1 raz 1

  To ich wybieg rozstali się naniby żeby becia jako pokrzywdzona mogła wygrać a potem będzie kasą happy end

 • Gość: Franc

  Oceniono 9 razy 1

  Jakoś Jej nie wierze,niestety A może rozstanie było właśnie przez TzG... Przy okazji mało zręczna reklama syna! Brak klasy

 • Gość: Izka

  Oceniono 11 razy -1

  "Zesrała się bida i płacze" - ot co.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX